Rosteri on kuluvan kauden rekisteri: 20 seuraa, pelanneet ja saatavuushuolissa olevat. Kunto on rekisterin saatavuus tänään; vire on xGI-luentojen suunta yhdistetyssä sarjassa 2025-26 → 2026-27 suhteessa sarjan keskiarvoon; viime kauden lähtötila liitetään nimellä kun pelaaja pelasi Valioliigassa 2025-26. ● kausi 2026-27 · kauden 2026-27 luennat päivittyvät kierrosdatasta.
Vakaa
Viime kauden lähtötila 1 maaliosallistumista 1,1 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto jäi xGI:n alapuolelle. ● mitattu Kausi 2026-27 alkoi:
0+2 avauskierroksilla
● mitattu pisteet 2026-27: 11 · 7 · 2 · 1 = 21 ● mitattu vire → keskiarvossa avauksessa 5/5 377,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 16 maaliosallistumista 10,5 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto ylitti xGI:n. ● mitattu Kausi 2026-27 alkoi:
2+0 avauskierroksilla
● mitattu pisteet 2026-27: 1 · 7 · 1 = 9 ● mitattu vire ↓ keskiarvon alapuolella avauksessa 1/5 150,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 17 maaliosallistumista 14,7 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto ylitti xGI:n. ● mitattu Kausi 2026-27 alkoi:
3+0 avauskierroksilla
● mitattu pisteet 2026-27: 9 · 11 · 2 · 8 · 2 = 32 ● mitattu vire ↑ keskiarvon yläpuolella avauksessa 6/5 506,00 min
Jaa →
Kuntohuoli
Kausi 2026-27 362 min · 5/5 aloitusta · 0+2 kaudella 2026-27 ● mitattu Kausi 2026-27 alkoi:
0+2 avauskierroksilla
● mitattu pisteet 2026-27: 6 · 0 · 5 · 3 · 2 = 16 ● mitattu ▷ Lähteet: football.london , The Sun · 2 riippumatonta
vire – avauksessa 5/5 362,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 0 maaliosallistumista 0,7 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto jäi xGI:n alapuolelle. ● mitattu vire → keskiarvossa avauksessa 2/5 168,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 0 maaliosallistumista 0,1 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto jäi xGI:n alapuolelle. ● mitattu pisteet 2026-27: 6 · 6 · 3 · 14 · 1 = 30 ● mitattu vire → keskiarvossa avauksessa 6/5 540,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 13 maaliosallistumista 10,5 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto ylitti xGI:n. ● mitattu Kausi 2026-27 alkoi:
0+3 avauskierroksilla
● mitattu pisteet 2026-27: 3 · 5 · 5 · 6 · 1 = 20 ● mitattu vire → keskiarvossa avauksessa 6/5 501,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 10 maaliosallistumista 7,8 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto ylitti xGI:n. ● mitattu vire ↓ keskiarvon alapuolella vaihdolta 85,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 1 maaliosallistumista 1,9 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto jäi xGI:n alapuolelle. ● mitattu pisteet 2026-27: 1 · 4 · 6 · 1 = 12 ● mitattu vire → keskiarvossa avauksessa 4/5 371,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 8 maaliosallistumista 4,7 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto ylitti xGI:n. ● mitattu pisteet 2026-27: 5 · 8 · 2 · 9 · 1 = 25 ● mitattu vire → keskiarvossa avauksessa 6/5 540,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 9 maaliosallistumista 6,2 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto ylitti xGI:n. ● mitattu ▷ Lähteet: Evening Standard , Metro Football · 2 riippumatonta
vire ↓ keskiarvon alapuolella avauksessa 1/5 131,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 5 maaliosallistumista 4,0 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto ylitti xGI:n. ● mitattu Kausi 2026-27 alkoi:
2+0 avauskierroksilla
● mitattu pisteet 2026-27: 6 · 2 · 8 · 1 · 2 = 19 ● mitattu vire ↑ keskiarvon yläpuolella avauksessa 6/5 499,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 8 maaliosallistumista 4,9 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto ylitti xGI:n. ● mitattu Kausi 2026-27 alkoi:
2+0 avauskierroksilla
● mitattu pisteet 2026-27: 11 · 3 · 10 · 3 · 2 = 29 ● mitattu vire ↑ keskiarvon yläpuolella avauksessa 6/5 466,00 min
Jaa →
Kuntohuoli
Saatavuuslukema 6 maaliosallistumista 5,1 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto ylitti xGI:n. ● mitattu pisteet 2026-27: 1 · 1 · 1 · 1 · 1 = 5 ● mitattu vire → keskiarvossa vaihdolta 89,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 2 maaliosallistumista 1,5 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto ylitti xGI:n. ● mitattu ▷ Lähteet: Mirror Football , Evening Standard , Metro Football · 3 riippumatonta
vire ↓ keskiarvon alapuolella vaihdolta 9,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 7 maaliosallistumista 4,8 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto ylitti xGI:n. ● mitattu pisteet 2026-27: 1 · 1 · 0 · 1 · 1 = 4 ● mitattu ▷ Lähteet: football.london
vire ↓ keskiarvon alapuolella vaihdolta 82,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 0 maaliosallistumista 0,3 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto jäi xGI:n alapuolelle. ● mitattu vire → keskiarvossa avauksessa 5/5 333,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 4 maaliosallistumista 4,1 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto jäi xGI:n alapuolelle. ● mitattu vire → keskiarvossa avauksessa 1/5 113,00 min
Jaa →
Kuntohuoli
Saatavuuslukema 3 maaliosallistumista 2,0 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto ylitti xGI:n. ● mitattu ▷ Lähteet: ESPN , football.london , Evening Standard , The Sun +1 · 5 riippumatonta
vire → keskiarvossa vaihdolta 40,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 3 maaliosallistumista 4,1 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto jäi xGI:n alapuolelle. ● mitattu Kausi 2026-27 alkoi:
1+2 avauskierroksilla
● mitattu pisteet 2026-27: 9 · 11 · 2 · 6 · 1 = 29 ● mitattu vire → keskiarvossa avauksessa 6/5 497,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 15 maaliosallistumista 14,2 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto ylitti xGI:n. ● mitattu ▷ Lähteet: football.london
vire ↓ keskiarvon alapuolella vaihdolta 56,00 min
Jaa →
Kuntohuoli
Saatavuuslukema 1 maaliosallistumista 2,1 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto jäi xGI:n alapuolelle. ● mitattu ▷ Lähteet: Evening Standard
vire → keskiarvossa ei minuutteja 0,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 3 maaliosallistumista 1,0 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto ylitti xGI:n. ● mitattu vire → keskiarvossa avauksessa 2/5 197,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 5 maaliosallistumista 7,1 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto jäi xGI:n alapuolelle. ● mitattu vire ↓ keskiarvon alapuolella vaihdolta 31,00 min
Jaa →
Vakaa
Kausi 2026-27 91 min · 0/5 aloitusta · 1+0 kaudella 2026-27 ● mitattu Kausi 2026-27 alkoi:
1+0 avauskierroksilla
● mitattu pisteet 2026-27: 1 · 0 · 1 · 6 = 8 ● mitattu vire – vaihdolta 91,00 min
Jaa →
Kuntohuoli
Saatavuuslukema 2 maaliosallistumista 2,4 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto jäi xGI:n alapuolelle. ● mitattu vire → keskiarvossa ei minuutteja 0,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 4 maaliosallistumista 1,4 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto ylitti xGI:n. ● mitattu Kausi 2026-27 alkoi:
0+1 avauskierroksilla
● mitattu pisteet 2026-27: 2 · 2 · 3 · 2 · 6 = 15 ● mitattu vire → keskiarvossa avauksessa 6/5 533,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 8 maaliosallistumista 5,6 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto ylitti xGI:n. ● mitattu Kausi 2026-27 alkoi:
1+1 avauskierroksilla
● mitattu pisteet 2026-27: 2 · 2 · 3 · 2 · 12 = 21 ● mitattu vire ↑ keskiarvon yläpuolella avauksessa 6/5 464,00 min
Jaa →
Kuntohuoli
Kausi 2026-27 297 min · 4/5 aloitusta · 0+0 kaudella 2026-27 ● mitattu pisteet 2026-27: 2 · 2 · 3 · 1 · 1 = 9 ● mitattu vire – avauksessa 4/5 297,00 min
Jaa →
Kuntohuoli
Saatavuuslukema 1 maaliosallistumista 3,6 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto jäi xGI:n alapuolelle. ● mitattu vire ↑ keskiarvon yläpuolella avauksessa 4/5 335,00 min
Jaa →
Vakaa
Kausi 2026-27 59 min · 0/5 aloitusta · 0+0 kaudella 2026-27 ● mitattu vire – vaihdolta 59,00 min
Jaa →
Vakaa
Kausi 2026-27 214 min · 3/5 aloitusta · 0+0 kaudella 2026-27 ● mitattu vire – avauksessa 3/5 214,00 min
Jaa →
Vakaa
Kausi 2026-27 183 min · 2/5 aloitusta · 1+2 kaudella 2026-27 ● mitattu Kausi 2026-27 alkoi:
1+2 avauskierroksilla
● mitattu pisteet 2026-27: 1 · 13 = 14 ● mitattu vire – avauksessa 2/5 183,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 9 maaliosallistumista 7,1 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto ylitti xGI:n. ● mitattu Kausi 2026-27 alkoi:
1+2 avauskierroksilla
● mitattu pisteet 2026-27: 1 · 1 · 3 · 6 · 6 = 17 ● mitattu vire → keskiarvossa avauksessa 6/5 524,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 0 maaliosallistumista 0,2 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto jäi xGI:n alapuolelle. ● mitattu vire → keskiarvossa vaihdolta 16,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 0 maaliosallistumista 0,0 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. ● mitattu vire → keskiarvossa avauksessa 1/5 90,00 min
Jaa →
Kuntohuoli
Kausi 2026-27 158 min · 2/5 aloitusta · 0+0 kaudella 2026-27 ● mitattu vire – avauksessa 2/5 158,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 6 maaliosallistumista 4,1 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto ylitti xGI:n. ● mitattu pisteet 2026-27: -1 · 2 · 6 · -1 = 6 ● mitattu vire → keskiarvossa avauksessa 4/5 386,00 min
Jaa →
Vakaa
Kausi 2026-27 376 min · 5/5 aloitusta · 2+0 kaudella 2026-27 ● mitattu Kausi 2026-27 alkoi:
2+0 avauskierroksilla
● mitattu pisteet 2026-27: 2 · 2 · 0 · 6 = 10 ● mitattu vire – avauksessa 5/5 376,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 2 maaliosallistumista 1,7 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto ylitti xGI:n. ● mitattu vire ↓ keskiarvon alapuolella avauksessa 3/5 187,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 5 maaliosallistumista 2,8 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto ylitti xGI:n. ● mitattu pisteet 2026-27: 2 · 2 · 3 · 2 · 1 = 10 ● mitattu vire → keskiarvossa avauksessa 4/5 312,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 2 maaliosallistumista 2,4 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto jäi xGI:n alapuolelle. ● mitattu vire ↓ keskiarvon alapuolella vaihdolta 71,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 1 maaliosallistumista 1,7 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto jäi xGI:n alapuolelle. ● mitattu pisteet 2026-27: 1 · 6 · 0 · 3 = 10 ● mitattu vire → keskiarvossa avauksessa 3/5 351,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 1 maaliosallistumista 0,4 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto ylitti xGI:n. ● mitattu pisteet 2026-27: -2 · 2 · 6 · 1 · 1 = 8 ● mitattu vire ↑ keskiarvon yläpuolella avauksessa 6/5 540,00 min
Jaa →
Vakaa
Kausi 2026-27 450 min · 5/5 aloitusta · 0+0 kaudella 2026-27 ● mitattu pisteet 2026-27: 2 · 10 · 2 · 2 = 16 ● mitattu vire – avauksessa 5/5 450,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 2 maaliosallistumista 0,2 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto ylitti xGI:n. ● mitattu pisteet 2026-27: 1 · 1 · 0 · 0 · 2 = 4 ● mitattu vire → keskiarvossa avauksessa 6/5 505,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 7 maaliosallistumista 4,4 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto ylitti xGI:n. ● mitattu pisteet 2026-27: 1 · 4 · 0 · 3 · 2 = 10 ● mitattu vire → keskiarvossa avauksessa 6/5 533,00 min
Jaa →
Kuntohuoli
Saatavuuslukema 5 maaliosallistumista 6,7 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto jäi xGI:n alapuolelle. ● mitattu Kausi 2026-27 alkoi:
1+2 avauskierroksilla
● mitattu pisteet 2026-27: 2 · 12 · 10 · 4 · 2 = 30 ● mitattu ▷ Lähteet: Evening Standard , TalkSport , BBC Sport , Daily Mail +1 · 4 riippumatonta
vire → keskiarvossa avauksessa 5/5 446,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 0 maaliosallistumista 0,4 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto jäi xGI:n alapuolelle. ● mitattu vire → keskiarvossa vaihdolta 17,00 min
Jaa →
Kuntohuoli
Saatavuuslukema 5 maaliosallistumista 4,2 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto ylitti xGI:n. ● mitattu vire ↓ keskiarvon alapuolella ei minuutteja 0,00 min
Jaa →
Vakaa
Kausi 2026-27 540 min · 6/5 aloitusta · 0+0 kaudella 2026-27 ● mitattu pisteet 2026-27: 2 · 4 · 1 · 3 · 3 = 13 ● mitattu vire – avauksessa 6/5 540,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 0 maaliosallistumista 0,2 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto jäi xGI:n alapuolelle. ● mitattu vire → keskiarvossa ei minuutteja 0,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 1 maaliosallistumista 0,4 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto ylitti xGI:n. ● mitattu vire → keskiarvossa vaihdolta 57,00 min
Jaa →
Vakaa
Kausi 2026-27 31 min · 0/5 aloitusta · 0+0 kaudella 2026-27 ● mitattu vire – vaihdolta 31,00 min
Jaa →
Due · breakout
Viime kauden lähtötila 4 maaliosallistumista 9,2 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto jäi xGI:n alapuolelle. ● mitattu vire ↓ keskiarvon alapuolella avauksessa 1/5 90,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 13 maaliosallistumista 12,1 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto ylitti xGI:n. ● mitattu Kausi 2026-27 alkoi:
1+3 avauskierroksilla
● mitattu pisteet 2026-27: 4 · 5 · 2 · 5 · 2 = 18 ● mitattu vire ↓ keskiarvon alapuolella avauksessa 6/5 514,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 3 maaliosallistumista 2,1 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto ylitti xGI:n. ● mitattu pisteet 2026-27: 1 · 4 · 1 · 2 · 4 = 12 ● mitattu vire → keskiarvossa avauksessa 6/5 540,00 min
Jaa →
Vakaa
Kausi 2026-27 18 min · 0/5 aloitusta · 0+0 kaudella 2026-27 ● mitattu vire – vaihdolta 18,00 min
Jaa →
Vakaa
Kausi 2026-27 6 min · 0/5 aloitusta · 0+0 kaudella 2026-27 ● mitattu vire – vaihdolta 6,00 min
Jaa →
Kuntohuoli
Kausi 2026-27 ei minuutteja 5 kierroksessa kaudella 2026-27 ● mitattu vire – ei minuutteja 0,00 min
Jaa →
Kuntohuoli
Saatavuuslukema 13 maaliosallistumista 9,8 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto ylitti xGI:n. ● mitattu vire ↓ keskiarvon alapuolella ei minuutteja 0,00 min
Jaa →
Kuntohuoli
Saatavuuslukema 2 maaliosallistumista 3,9 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto jäi xGI:n alapuolelle. ● mitattu Kausi 2026-27 alkoi:
1+0 avauskierroksilla
● mitattu pisteet 2026-27: 3 · 3 · 1 · 8 = 15 ● mitattu vire → keskiarvossa avauksessa 4/5 294,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 1 maaliosallistumista 0,6 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto ylitti xGI:n. ● mitattu pisteet 2026-27: 3 · 3 · 1 · 0 · 1 = 8 ● mitattu vire → keskiarvossa avauksessa 2/5 197,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 11 maaliosallistumista 13,7 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto jäi xGI:n alapuolelle. ● mitattu Kausi 2026-27 alkoi:
3+0 avauskierroksilla
● mitattu pisteet 2026-27: 10 · 1 · 10 · 8 · 2 = 31 ● mitattu vire ↑ keskiarvon yläpuolella avauksessa 6/5 496,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 7 maaliosallistumista 4,5 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto ylitti xGI:n. ● mitattu pisteet 2026-27: 2 · 2 · 2 · 2 · 2 = 10 ● mitattu vire → keskiarvossa avauksessa 6/5 524,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 3 maaliosallistumista 2,6 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto ylitti xGI:n. ● mitattu vire → keskiarvossa avauksessa 2/5 174,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 4 maaliosallistumista 1,3 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto ylitti xGI:n. ● mitattu pisteet 2026-27: 1 · 1 · 4 · 2 · 4 = 12 ● mitattu vire → keskiarvossa avauksessa 4/5 369,00 min
Jaa →
Kuntohuoli
Saatavuuslukema 0 maaliosallistumista 0,3 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto jäi xGI:n alapuolelle. ● mitattu vire → keskiarvossa ei minuutteja 0,00 min
Jaa →
Vakaa
Kausi 2026-27 28 min · 0/5 aloitusta · 0+0 kaudella 2026-27 ● mitattu vire – vaihdolta 28,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 0 maaliosallistumista 0,0 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. ● mitattu pisteet 2026-27: 2 · 3 · 1 · 1 · 2 = 9 ● mitattu vire → keskiarvossa avauksessa 6/5 540,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 0 maaliosallistumista 0,6 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto jäi xGI:n alapuolelle. ● mitattu pisteet 2026-27: 1 · 1 · 1 · 1 · 1 = 5 ● mitattu vire → keskiarvossa avauksessa 1/5 197,00 min
Jaa →
Kuntohuoli
Kausi 2026-27 ei minuutteja 5 kierroksessa kaudella 2026-27 ● mitattu vire – ei minuutteja 0,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 9 maaliosallistumista 8,1 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto ylitti xGI:n. ● mitattu vire → keskiarvossa vaihdolta 18,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 0 maaliosallistumista 0,2 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto jäi xGI:n alapuolelle. ● mitattu pisteet 2026-27: 7 · 2 · 2 · 3 · 6 = 20 ● mitattu vire → keskiarvossa avauksessa 6/5 540,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 15 maaliosallistumista 12,1 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto ylitti xGI:n. ● mitattu pisteet 2026-27: 3 · 1 · 1 · 1 · 1 = 7 ● mitattu vire ↓ keskiarvon alapuolella avauksessa 2/5 202,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 6 maaliosallistumista 3,1 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto ylitti xGI:n. ● mitattu vire → keskiarvossa avauksessa 1/5 129,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 1 maaliosallistumista 0,7 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto ylitti xGI:n. ● mitattu vire → keskiarvossa vaihdolta 3,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 23 maaliosallistumista 22,4 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto ylitti xGI:n. ● mitattu Kausi 2026-27 alkoi:
1+1 avauskierroksilla
● mitattu pisteet 2026-27: 0 · 2 · 2 · 1 · 5 = 10 ● mitattu vire → keskiarvossa avauksessa 6/5 532,00 min
Jaa →
Kuuma · yli-xG
Viime kauden lähtötila 12 maaliosallistumista 8,0 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto ylitti xGI:n. ● mitattu Kausi 2026-27 alkoi:
1+1 avauskierroksilla
● mitattu pisteet 2026-27: 1 · 2 · 1 · 1 · 10 = 15 ● mitattu vire → keskiarvossa avauksessa 4/5 351,00 min
Jaa →
Kuntohuoli
Kausi 2026-27 298 min · 3/5 aloitusta · 0+1 kaudella 2026-27 ● mitattu Kausi 2026-27 alkoi:
0+1 avauskierroksilla
● mitattu pisteet 2026-27: 4 · 3 · 14 = 21 ● mitattu vire – avauksessa 3/5 298,00 min
Jaa →
Kuntohuoli
Kausi 2026-27 ei minuutteja 5 kierroksessa kaudella 2026-27 ● mitattu Kausi 2026-27 alkoi:
1+1 avauskierroksilla
● mitattu vire – ei minuutteja 0,00 min
Jaa →
Kuntohuoli
Kausi 2026-27 ei minuutteja 5 kierroksessa kaudella 2026-27 ● mitattu vire – ei minuutteja 0,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 7 maaliosallistumista 5,5 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto ylitti xGI:n. ● mitattu Kausi 2026-27 alkoi:
1+1 avauskierroksilla
● mitattu pisteet 2026-27: 10 · 6 · 2 · 1 · 3 = 22 ● mitattu vire → keskiarvossa avauksessa 6/5 472,00 min
Jaa →
Kuntohuoli
Saatavuuslukema 13 maaliosallistumista 14,1 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto jäi xGI:n alapuolelle. ● mitattu Kausi 2026-27 alkoi:
3+2 avauskierroksilla
● mitattu pisteet 2026-27: 3 · 10 · 2 · 15 · 9 = 39 ● mitattu ▷ Lähteet: Metro Football , Evening Standard · 2 riippumatonta
vire → keskiarvossa avauksessa 6/5 498,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 2 maaliosallistumista 1,4 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto ylitti xGI:n. ● mitattu Kausi 2026-27 alkoi:
1+0 avauskierroksilla
● mitattu pisteet 2026-27: 8 · 3 · 2 · 1 · 7 = 21 ● mitattu vire → keskiarvossa avauksessa 6/5 540,00 min
Jaa →
Vakaa
Kausi 2026-27 359 min · 4/5 aloitusta · 0+2 kaudella 2026-27 ● mitattu Kausi 2026-27 alkoi:
0+2 avauskierroksilla
● mitattu pisteet 2026-27: 14 · 4 · 0 · 4 · 0 = 22 ● mitattu vire – avauksessa 4/5 359,00 min
Jaa →
Due · breakout
Viime kauden lähtötila 5 maaliosallistumista 8,3 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto jäi xGI:n alapuolelle. ● mitattu vire → keskiarvossa avauksessa 1/5 89,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 3 maaliosallistumista 4,2 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto jäi xGI:n alapuolelle. ● mitattu Kausi 2026-27 alkoi:
1+0 avauskierroksilla
● mitattu pisteet 2026-27: 13 · 2 · 1 · 1 · 6 = 23 ● mitattu vire → keskiarvossa avauksessa 5/5 384,00 min
Jaa →
Kuntohuoli
Saatavuuslukema 8 maaliosallistumista 8,0 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. ● mitattu Kausi 2026-27 alkoi:
0+1 avauskierroksilla
● mitattu pisteet 2026-27: 1 · 3 · 8 · 1 · 3 = 16 ● mitattu vire → keskiarvossa avauksessa 3/5 283,00 min
Jaa →
Kuntohuoli
Saatavuuslukema 3 maaliosallistumista 3,9 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto jäi xGI:n alapuolelle. ● mitattu vire → keskiarvossa avauksessa 3/5 196,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 2 maaliosallistumista 0,7 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto ylitti xGI:n. ● mitattu vire → keskiarvossa vaihdolta 2,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 3 maaliosallistumista 4,8 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto jäi xGI:n alapuolelle. ● mitattu vire ↑ keskiarvon yläpuolella ei minuutteja 0,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 5 maaliosallistumista 3,1 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto ylitti xGI:n. ● mitattu Kausi 2026-27 alkoi:
2+0 avauskierroksilla
● mitattu pisteet 2026-27: 9 · 1 · 11 · 4 · 3 = 28 ● mitattu vire → keskiarvossa avauksessa 6/5 540,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 4 maaliosallistumista 2,6 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto ylitti xGI:n. ● mitattu Kausi 2026-27 alkoi:
1+1 avauskierroksilla
● mitattu pisteet 2026-27: 1 · 1 · 0 · 4 · 3 = 9 ● mitattu vire → keskiarvossa avauksessa 3/5 282,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 0 maaliosallistumista 0,1 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto jäi xGI:n alapuolelle. ● mitattu pisteet 2026-27: 6 · 0 · 3 · 8 · 6 = 23 ● mitattu vire → keskiarvossa avauksessa 6/5 540,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 3 maaliosallistumista 2,7 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto ylitti xGI:n. ● mitattu Kausi 2026-27 alkoi:
2+3 avauskierroksilla
● mitattu pisteet 2026-27: 1 · 5 · 2 · 10 · 10 = 28 ● mitattu vire ↑ keskiarvon yläpuolella avauksessa 5/5 412,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 6 maaliosallistumista 8,0 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto jäi xGI:n alapuolelle. ● mitattu Kausi 2026-27 alkoi:
0+3 avauskierroksilla
● mitattu pisteet 2026-27: 6 · 5 · 2 · 3 · 8 = 24 ● mitattu vire ↓ keskiarvon alapuolella avauksessa 6/5 520,00 min
Jaa →
Kuntohuoli
Kausi 2026-27 ei minuutteja 5 kierroksessa kaudella 2026-27 ● mitattu vire – ei minuutteja 0,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 3 maaliosallistumista 5,4 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto jäi xGI:n alapuolelle. ● mitattu pisteet 2026-27: 0 · 2 · 6 · 5 = 13 ● mitattu vire → keskiarvossa avauksessa 5/5 422,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 8 maaliosallistumista 5,8 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto ylitti xGI:n. ● mitattu vire → keskiarvossa avauksessa 1/5 106,00 min
Jaa →
Vakaa
Kausi 2026-27 40 min · 0/5 aloitusta · 0+0 kaudella 2026-27 ● mitattu vire – vaihdolta 40,00 min
Jaa →
Kuntohuoli
Saatavuuslukema 9 maaliosallistumista 7,3 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto ylitti xGI:n. ● mitattu vire → keskiarvossa avauksessa 1/5 63,00 min
Jaa →
Vakaa
Kausi 2026-27 2 min · 0/5 aloitusta · 1+0 kaudella 2026-27 ● mitattu Kausi 2026-27 alkoi:
1+0 avauskierroksilla
● mitattu vire – vaihdolta 2,00 min
Jaa →
Vakaa
Kausi 2026-27 199 min · 2/5 aloitusta · 1+1 kaudella 2026-27 ● mitattu vire – avauksessa 2/5 199,00 min
Jaa →
Vakaa
Kausi 2026-27 90 min · 0/5 aloitusta · 0+0 kaudella 2026-27 ● mitattu pisteet 2026-27: 1 · 0 · 1 · 1 · 1 = 4 ● mitattu vire – vaihdolta 90,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 2 maaliosallistumista 2,4 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto jäi xGI:n alapuolelle. ● mitattu Kausi 2026-27 alkoi:
1+0 avauskierroksilla
● mitattu pisteet 2026-27: 6 · -1 · 5 · 12 = 22 ● mitattu vire → keskiarvossa avauksessa 4/5 390,00 min
Jaa →
Vakaa
Kausi 2026-27 527 min · 6/5 aloitusta · 1+0 kaudella 2026-27 ● mitattu Kausi 2026-27 alkoi:
1+0 avauskierroksilla
● mitattu pisteet 2026-27: 6 · 0 · 12 · 6 · 8 = 32 ● mitattu vire – avauksessa 6/5 527,00 min
Jaa →
Vakaa
Kausi 2026-27 258 min · 3/5 aloitusta · 2+0 kaudella 2026-27 ● mitattu Kausi 2026-27 alkoi:
2+0 avauskierroksilla
● mitattu pisteet 2026-27: 1 · 8 · 2 · 8 · 1 = 20 ● mitattu vire – avauksessa 3/5 258,00 min
Jaa →
Kuntohuoli
Saatavuuslukema 6 maaliosallistumista 3,8 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto ylitti xGI:n. ● mitattu vire → keskiarvossa avauksessa 2/5 156,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 1 maaliosallistumista 1,4 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto jäi xGI:n alapuolelle. ● mitattu vire ↓ keskiarvon alapuolella vaihdolta 10,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 5 maaliosallistumista 5,7 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto jäi xGI:n alapuolelle. ● mitattu Kausi 2026-27 alkoi:
2+3 avauskierroksilla
● mitattu pisteet 2026-27: 17 · 0 · 4 · 11 · 6 = 38 ● mitattu vire ↓ keskiarvon alapuolella avauksessa 6/5 490,00 min
Jaa →
Vakaa
Kausi 2026-27 4 min · 0/5 aloitusta · 0+0 kaudella 2026-27 ● mitattu vire – vaihdolta 4,00 min
Jaa →
Kuntohuoli
Saatavuuslukema 4 maaliosallistumista 6,8 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto jäi xGI:n alapuolelle. ● mitattu vire → keskiarvossa ei minuutteja 0,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 1 maaliosallistumista 0,5 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto ylitti xGI:n. ● mitattu pisteet 2026-27: 6 · -1 · 2 · 6 · 6 = 19 ● mitattu vire → keskiarvossa avauksessa 6/5 504,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 7 maaliosallistumista 5,3 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto ylitti xGI:n. ● mitattu Kausi 2026-27 alkoi:
3+5 avauskierroksilla
● mitattu pisteet 2026-27: 2 · 13 · 1 · 17 · 14 = 47 ● mitattu vire ↑ keskiarvon yläpuolella avauksessa 6/5 540,00 min
Jaa →
Kuntohuoli
Saatavuuslukema 1 maaliosallistumista 3,8 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto jäi xGI:n alapuolelle. ● mitattu vire → keskiarvossa avauksessa 2/5 154,00 min
Jaa →
Vakaa
Kausi 2026-27 23 min · 0/5 aloitusta · 0+0 kaudella 2026-27 ● mitattu vire – vaihdolta 23,00 min
Jaa →
Kuntohuoli
Saatavuuslukema 2 maaliosallistumista 0,6 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto ylitti xGI:n. ● mitattu vire → keskiarvossa ei minuutteja 0,00 min
Jaa →
Kuntohuoli
Saatavuuslukema 11 maaliosallistumista 8,9 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto ylitti xGI:n. ● mitattu vire → keskiarvossa ei minuutteja 0,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 7 maaliosallistumista 3,9 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto ylitti xGI:n. ● mitattu Kausi 2026-27 alkoi:
1+0 avauskierroksilla
● mitattu pisteet 2026-27: 2 · 2 · 8 · 3 = 15 ● mitattu vire ↑ keskiarvon yläpuolella avauksessa 5/5 420,00 min
Jaa →
Kuntohuoli
Kausi 2026-27 12 min · 0/5 aloitusta · 0+0 kaudella 2026-27 ● mitattu vire – vaihdolta 12,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 12 maaliosallistumista 13,0 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto jäi xGI:n alapuolelle. ● mitattu Kausi 2026-27 alkoi:
2+4 avauskierroksilla
● mitattu pisteet 2026-27: 13 · 7 · 1 · 5 · 2 = 28 ● mitattu vire ↓ keskiarvon alapuolella avauksessa 6/5 529,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 14 maaliosallistumista 13,8 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto ylitti xGI:n. ● mitattu vire ↓ keskiarvon alapuolella avauksessa 1/5 92,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 1 maaliosallistumista 0,1 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto ylitti xGI:n. ● mitattu vire → keskiarvossa avauksessa 5/5 450,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 7 maaliosallistumista 5,0 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto ylitti xGI:n. ● mitattu vire → keskiarvossa vaihdolta 29,00 min
Jaa →
Vakaa
Kausi 2026-27 27 min · 0/5 aloitusta · 0+0 kaudella 2026-27 ● mitattu vire – vaihdolta 27,00 min
Jaa →
Kuntohuoli
Saatavuuslukema 2 maaliosallistumista 1,8 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto ylitti xGI:n. ● mitattu ▷ Lähteet: Evening Standard
vire ↓ keskiarvon alapuolella ei minuutteja 0,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 4 maaliosallistumista 2,6 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto ylitti xGI:n. ● mitattu vire → keskiarvossa avauksessa 2/5 180,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 0 maaliosallistumista 0,9 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto jäi xGI:n alapuolelle. ● mitattu Kausi 2026-27 alkoi:
0+2 avauskierroksilla
● mitattu pisteet 2026-27: 1 · 4 · 3 · 0 = 8 ● mitattu vire → keskiarvossa avauksessa 4/5 258,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 1 maaliosallistumista 0,8 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto ylitti xGI:n. ● mitattu vire → keskiarvossa avauksessa 3/5 311,00 min
Jaa →
Kuuma · yli-xG
Viime kauden lähtötila 24 maaliosallistumista 16,9 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto ylitti xGI:n. ● mitattu Kausi 2026-27 alkoi:
5+3 avauskierroksilla
● mitattu pisteet 2026-27: 11 · 9 · 1 · 12 = 33 ● mitattu vire → keskiarvossa avauksessa 5/5 431,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 0 maaliosallistumista 0,1 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto jäi xGI:n alapuolelle. ● mitattu vire – avauksessa 5/5 431,00 min
Jaa →
Vakaa
Kausi 2026-27 3 min · 0/5 aloitusta · 0+0 kaudella 2026-27 ● mitattu vire – vaihdolta 3,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 5 maaliosallistumista 4,5 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto ylitti xGI:n. ● mitattu vire → keskiarvossa avauksessa 3/5 274,00 min
Jaa →
Vakaa
Kausi 2026-27 18 min · 0/5 aloitusta · 0+0 kaudella 2026-27 ● mitattu vire – vaihdolta 18,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 3 maaliosallistumista 3,3 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto jäi xGI:n alapuolelle. ● mitattu Kausi 2026-27 alkoi:
0+1 avauskierroksilla
● mitattu pisteet 2026-27: 6 · 1 · 2 · 1 · 3 = 13 ● mitattu vire → keskiarvossa avauksessa 5/5 454,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 4 maaliosallistumista 3,8 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto ylitti xGI:n. ● mitattu vire → keskiarvossa avauksessa 1/5 84,00 min
Jaa →
Kuuma · yli-xG
Viime kauden lähtötila 18 maaliosallistumista 11,2 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto ylitti xGI:n. ● mitattu Kausi 2026-27 alkoi:
4+1 avauskierroksilla
● mitattu pisteet 2026-27: 8 · 5 · 6 · 8 · 2 = 29 ● mitattu vire ↓ keskiarvon alapuolella avauksessa 6/5 520,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 12 maaliosallistumista 11,4 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto ylitti xGI:n. ● mitattu Kausi 2026-27 alkoi:
1+1 avauskierroksilla
● mitattu pisteet 2026-27: 1 · 7 · 2 · 2 · 2 = 14 ● mitattu vire ↓ keskiarvon alapuolella avauksessa 5/5 414,00 min
Jaa →
Vakaa
Kausi 2026-27 298 min · 2/5 aloitusta · 0+1 kaudella 2026-27 ● mitattu Kausi 2026-27 alkoi:
0+1 avauskierroksilla
● mitattu pisteet 2026-27: 1 · 1 · 1 · 1 · 1 = 5 ● mitattu vire – avauksessa 2/5 298,00 min
Jaa →
Kuntohuoli
Saatavuuslukema 8 maaliosallistumista 4,2 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto ylitti xGI:n. ● mitattu ▷ Lähteet: Evening Standard , football.london · 2 riippumatonta
vire → keskiarvossa avauksessa 3/5 292,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 0 maaliosallistumista 0,8 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto jäi xGI:n alapuolelle. ● mitattu Kausi 2026-27 alkoi:
1+0 avauskierroksilla
● mitattu pisteet 2026-27: 1 · 7 · 1 · 2 = 11 ● mitattu vire → keskiarvossa avauksessa 4/5 276,00 min
Jaa →
Vakaa
Kausi 2026-27 115 min · 1/5 aloitusta · 0+0 kaudella 2026-27 ● mitattu vire – avauksessa 1/5 115,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 2 maaliosallistumista 1,3 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto ylitti xGI:n. ● mitattu vire → keskiarvossa avauksessa 4/5 312,00 min
Jaa →
Kuntohuoli
Kausi 2026-27 360 min · 4/5 aloitusta · 0+0 kaudella 2026-27 ● mitattu vire – avauksessa 4/5 360,00 min
Jaa →
Vakaa
Kausi 2026-27 527 min · 6/5 aloitusta · 0+0 kaudella 2026-27 ● mitattu Kausi 2026-27 alkoi:
0+1 avauskierroksilla
● mitattu pisteet 2026-27: 3 · 8 · 4 · 0 · 9 = 24 ● mitattu vire – avauksessa 6/5 527,00 min
Jaa →
Vakaa
Kausi 2026-27 317 min · 3/5 aloitusta · 0+1 kaudella 2026-27 ● mitattu Kausi 2026-27 alkoi:
0+1 avauskierroksilla
● mitattu pisteet 2026-27: 2 · 1 · 1 · 1 · 4 = 9 ● mitattu vire – avauksessa 3/5 317,00 min
Jaa →
Vakaa
Kausi 2026-27 342 min · 4/5 aloitusta · 0+0 kaudella 2026-27 ● mitattu pisteet 2026-27: 1 · 3 · 1 · 1 · 3 = 9 ● mitattu vire – avauksessa 4/5 342,00 min
Jaa →
Vakaa
Kausi 2026-27 540 min · 6/5 aloitusta · 0+1 kaudella 2026-27 ● mitattu Kausi 2026-27 alkoi:
0+1 avauskierroksilla
● mitattu pisteet 2026-27: 1 · 2 · 2 · 0 · 11 = 16 ● mitattu vire – avauksessa 6/5 540,00 min
Jaa →
Vakaa
Kausi 2026-27 116 min · 1/5 aloitusta · 1+0 kaudella 2026-27 ● mitattu Kausi 2026-27 alkoi:
1+0 avauskierroksilla
● mitattu pisteet 2026-27: 2 · 1 · 1 = 4 ● mitattu vire – avauksessa 1/5 116,00 min
Jaa →
Vakaa
Kausi 2026-27 291 min · 5/5 aloitusta · 0+0 kaudella 2026-27 ● mitattu vire – avauksessa 5/5 291,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 0 maaliosallistumista 0,1 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto jäi xGI:n alapuolelle. ● mitattu pisteet 2026-27: 1 · 3 · 2 · 8 = 14 ● mitattu vire – avauksessa 4/5 372,00 min
Jaa →
Vakaa
Kausi 2026-27 326 min · 4/5 aloitusta · 0+0 kaudella 2026-27 ● mitattu vire → keskiarvossa avauksessa 4/5 326,00 min
Jaa →
Vakaa
Kausi 2026-27 32 min · 0/5 aloitusta · 0+0 kaudella 2026-27 ● mitattu vire – vaihdolta 32,00 min
Jaa →
Vakaa
Kausi 2026-27 379 min · 5/5 aloitusta · 1+0 kaudella 2026-27 ● mitattu Kausi 2026-27 alkoi:
1+0 avauskierroksilla
● mitattu pisteet 2026-27: 1 · 3 · 2 · 2 · 5 = 13 ● mitattu vire – avauksessa 5/5 379,00 min
Jaa →
Vakaa
Kausi 2026-27 534 min · 6/5 aloitusta · 1+1 kaudella 2026-27 ● mitattu Kausi 2026-27 alkoi:
1+1 avauskierroksilla
● mitattu pisteet 2026-27: 1 · 2 · 2 · 0 · 15 = 20 ● mitattu vire – avauksessa 6/5 534,00 min
Jaa →
Vakaa
Kausi 2026-27 1 min · 0/5 aloitusta · 0+0 kaudella 2026-27 ● mitattu vire – vaihdolta 1,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 4 maaliosallistumista 2,2 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto ylitti xGI:n. ● mitattu vire → keskiarvossa avauksessa 2/5 211,00 min
Jaa →
Vakaa
Kausi 2026-27 525 min · 6/5 aloitusta · 0+0 kaudella 2026-27 ● mitattu pisteet 2026-27: 2 · 2 · 2 · 2 · 3 = 11 ● mitattu vire – avauksessa 6/5 525,00 min
Jaa →
Vakaa
Kausi 2026-27 450 min · 5/5 aloitusta · 0+1 kaudella 2026-27 ● mitattu Kausi 2026-27 alkoi:
0+1 avauskierroksilla
● mitattu pisteet 2026-27: 1 · 2 · 3 · 0 = 6 ● mitattu vire – avauksessa 5/5 450,00 min
Jaa →
Vakaa
Kausi 2026-27 107 min · 1/5 aloitusta · 1+1 kaudella 2026-27 ● mitattu vire – avauksessa 1/5 107,00 min
Jaa →
Vakaa
Kausi 2026-27 97 min · 1/5 aloitusta · 1+0 kaudella 2026-27 ● mitattu vire – avauksessa 1/5 97,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 6 maaliosallistumista 4,5 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto ylitti xGI:n. ● mitattu pisteet 2026-27: 1 · 2 · 2 · -2 = 3 ● mitattu vire → keskiarvossa avauksessa 3/5 232,00 min
Jaa →
Vakaa
Kausi 2026-27 60 min · 0/5 aloitusta · 0+0 kaudella 2026-27 ● mitattu vire – vaihdolta 60,00 min
Jaa →
Vakaa
Kausi 2026-27 60 min · 0/5 aloitusta · 0+0 kaudella 2026-27 ● mitattu vire – vaihdolta 60,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 7 maaliosallistumista 9,0 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto jäi xGI:n alapuolelle. ● mitattu Kausi 2026-27 alkoi:
0+1 avauskierroksilla
● mitattu pisteet 2026-27: 4 · 2 · 2 · 2 · 2 = 12 ● mitattu vire → keskiarvossa avauksessa 6/5 526,00 min
Jaa →
Vakaa
Kausi 2026-27 469 min · 5/5 aloitusta · 1+0 kaudella 2026-27 ● mitattu Kausi 2026-27 alkoi:
1+0 avauskierroksilla
● mitattu pisteet 2026-27: 1 · 2 · 3 · 7 · 6 = 19 ● mitattu vire – avauksessa 5/5 469,00 min
Jaa →
Kuntohuoli
Saatavuuslukema 0 maaliosallistumista 1,1 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto jäi xGI:n alapuolelle. ● mitattu vire → keskiarvossa avauksessa 2/5 139,00 min
Jaa →
Vakaa
Kausi 2026-27 29 min · 0/5 aloitusta · 1+0 kaudella 2026-27 ● mitattu vire – vaihdolta 29,00 min
Jaa →
Kuntohuoli
Saatavuuslukema 1 maaliosallistumista 0,5 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto ylitti xGI:n. ● mitattu vire → keskiarvossa avauksessa 1/5 72,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 1 maaliosallistumista 4,0 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto jäi xGI:n alapuolelle. ● mitattu pisteet 2026-27: 3 · 0 · 1 · 2 · 8 = 14 ● mitattu vire → keskiarvossa avauksessa 6/5 540,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 2 maaliosallistumista 4,9 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto jäi xGI:n alapuolelle. ● mitattu Kausi 2026-27 alkoi:
1+3 avauskierroksilla
● mitattu pisteet 2026-27: 3 · 2 · 5 · 8 · 3 = 21 ● mitattu vire → keskiarvossa avauksessa 6/5 530,00 min
Jaa →
Vakaa
Kausi 2026-27 1 min · 0/5 aloitusta · 0+0 kaudella 2026-27 ● mitattu vire – vaihdolta 1,00 min
Jaa →
Kuntohuoli
Saatavuuslukema 0 maaliosallistumista 0,1 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto jäi xGI:n alapuolelle. ● mitattu Kausi 2026-27 alkoi:
2+1 avauskierroksilla
● mitattu pisteet 2026-27: 2 · 1 · 2 = 5 ● mitattu vire → keskiarvossa avauksessa 3/5 270,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 3 maaliosallistumista 3,3 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto jäi xGI:n alapuolelle. ● mitattu vire ↓ keskiarvon alapuolella avauksessa 1/5 85,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 2 maaliosallistumista 2,2 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto jäi xGI:n alapuolelle. ● mitattu Kausi 2026-27 alkoi:
0+1 avauskierroksilla
● mitattu pisteet 2026-27: 1 · 2 · 4 · 1 = 8 ● mitattu vire → keskiarvossa avauksessa 3/5 182,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 4 maaliosallistumista 2,4 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto ylitti xGI:n. ● mitattu vire → keskiarvossa vaihdolta 54,00 min
Jaa →
Vakaa
Kausi 2026-27 108 min · 1/5 aloitusta · 0+0 kaudella 2026-27 ● mitattu vire – avauksessa 1/5 108,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 11 maaliosallistumista 12,1 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto jäi xGI:n alapuolelle. ● mitattu vire → keskiarvossa vaihdolta 15,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 0 maaliosallistumista 1,8 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto jäi xGI:n alapuolelle. ● mitattu pisteet 2026-27: 1 · 0 · 1 · 8 = 10 ● mitattu vire → keskiarvossa avauksessa 5/5 450,00 min
Jaa →
Kuntohuoli
Saatavuuslukema 12 maaliosallistumista 15,7 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto jäi xGI:n alapuolelle. ● mitattu vire → keskiarvossa avauksessa 1/5 62,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 5 maaliosallistumista 3,3 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto ylitti xGI:n. ● mitattu vire → keskiarvossa avauksessa 1/5 122,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 5 maaliosallistumista 6,4 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto jäi xGI:n alapuolelle. ● mitattu Kausi 2026-27 alkoi:
1+1 avauskierroksilla
● mitattu pisteet 2026-27: 1 · 2 · 1 · 8 · 2 = 14 ● mitattu vire → keskiarvossa avauksessa 4/5 380,00 min
Jaa →
Vakaa
Kausi 2026-27 16 min · 0/5 aloitusta · 0+0 kaudella 2026-27 ● mitattu vire – vaihdolta 16,00 min
Jaa →
Vakaa
Kausi 2026-27 343 min · 4/5 aloitusta · 0+1 kaudella 2026-27 ● mitattu Kausi 2026-27 alkoi:
0+1 avauskierroksilla
● mitattu pisteet 2026-27: 2 · 4 · 3 = 9 ● mitattu vire – avauksessa 4/5 343,00 min
Jaa →
Kuntohuoli
Kausi 2026-27 189 min · 2/5 aloitusta · 0+0 kaudella 2026-27 ● mitattu vire – avauksessa 2/5 189,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 4 maaliosallistumista 4,1 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto jäi xGI:n alapuolelle. ● mitattu Kausi 2026-27 alkoi:
2+0 avauskierroksilla
● mitattu pisteet 2026-27: 1 · 0 · 15 · 1 · 7 = 24 ● mitattu vire → keskiarvossa avauksessa 6/5 509,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 0 maaliosallistumista 0,0 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. ● mitattu vire – avauksessa 3/5 270,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 1 maaliosallistumista 3,0 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto jäi xGI:n alapuolelle. ● mitattu vire → keskiarvossa vaihdolta 29,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 4 maaliosallistumista 10,6 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto jäi xGI:n alapuolelle. ● mitattu Kausi 2026-27 alkoi:
1+2 avauskierroksilla
● mitattu pisteet 2026-27: 1 · 5 · 5 · 1 · 2 = 14 ● mitattu vire → keskiarvossa avauksessa 5/5 389,00 min
Jaa →
Vakaa
Kausi 2026-27 28 min · 0/5 aloitusta · 0+0 kaudella 2026-27 ● mitattu vire – vaihdolta 28,00 min
Jaa →
Vakaa
Kausi 2026-27 254 min · 3/5 aloitusta · 1+1 kaudella 2026-27 ● mitattu Kausi 2026-27 alkoi:
1+1 avauskierroksilla
● mitattu pisteet 2026-27: 7 · 6 · 8 = 21 ● mitattu vire – avauksessa 3/5 254,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 3 maaliosallistumista 3,8 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto jäi xGI:n alapuolelle. ● mitattu pisteet 2026-27: 1 · 1 · 1 · 3 · 3 = 9 ● mitattu vire ↑ keskiarvon yläpuolella avauksessa 4/5 303,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 1 maaliosallistumista 1,7 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto jäi xGI:n alapuolelle. ● mitattu ▷ Lähteet: Sky Sports
vire → keskiarvossa vaihdolta 9,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 0 maaliosallistumista 1,0 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto jäi xGI:n alapuolelle. ● mitattu Kausi 2026-27 alkoi:
0+1 avauskierroksilla
● mitattu pisteet 2026-27: 8 · 2 · 1 · 3 · 2 = 16 ● mitattu vire → keskiarvossa avauksessa 6/5 523,00 min
Jaa →
Vakaa
Kausi 2026-27 149 min · 1/5 aloitusta · 0+1 kaudella 2026-27 ● mitattu Kausi 2026-27 alkoi:
0+1 avauskierroksilla
● mitattu pisteet 2026-27: 3 · 1 · 4 · 1 · 1 = 10 ● mitattu vire – avauksessa 1/5 149,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 8 maaliosallistumista 5,4 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto ylitti xGI:n. ● mitattu vire → keskiarvossa avauksessa 2/5 220,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 4 maaliosallistumista 2,7 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto ylitti xGI:n. ● mitattu vire → keskiarvossa vaihdolta 28,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 9 maaliosallistumista 8,3 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto ylitti xGI:n. ● mitattu pisteet 2026-27: 1 · 1 · 2 · 4 · 3 = 11 ● mitattu vire → keskiarvossa avauksessa 5/5 418,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 5 maaliosallistumista 4,6 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto ylitti xGI:n. ● mitattu Kausi 2026-27 alkoi:
1+1 avauskierroksilla
● mitattu pisteet 2026-27: 6 · 12 · 3 · 8 · 14 = 43 ● mitattu vire → keskiarvossa avauksessa 6/5 540,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 2 maaliosallistumista 0,5 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto ylitti xGI:n. ● mitattu pisteet 2026-27: 6 · 4 · 3 · 6 · 8 = 27 ● mitattu vire → keskiarvossa avauksessa 6/5 540,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 0 maaliosallistumista 0,2 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto jäi xGI:n alapuolelle. ● mitattu pisteet 2026-27: 7 · 3 · 1 · 6 · 8 = 25 ● mitattu vire → keskiarvossa avauksessa 6/5 540,00 min
Jaa →
Kuuma · yli-xG
Viime kauden lähtötila 15 maaliosallistumista 9,7 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto ylitti xGI:n. ● mitattu Kausi 2026-27 alkoi:
2+1 avauskierroksilla
● mitattu pisteet 2026-27: 11 · 2 · 2 · 2 · 3 = 20 ● mitattu vire → keskiarvossa avauksessa 6/5 540,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 2 maaliosallistumista 1,0 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto ylitti xGI:n. ● mitattu vire → keskiarvossa avauksessa 3/5 249,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 4 maaliosallistumista 2,8 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto ylitti xGI:n. ● mitattu vire ↑ keskiarvon yläpuolella avauksessa 1/5 90,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 8 maaliosallistumista 8,6 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto jäi xGI:n alapuolelle. ● mitattu Kausi 2026-27 alkoi:
3+0 avauskierroksilla
● mitattu pisteet 2026-27: 8 · 2 · 2 · 2 · 6 = 20 ● mitattu vire ↑ keskiarvon yläpuolella avauksessa 6/5 502,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 0 maaliosallistumista 0,3 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto jäi xGI:n alapuolelle. ● mitattu vire → keskiarvossa vaihdolta 28,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 0 maaliosallistumista 1,8 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto jäi xGI:n alapuolelle. ● mitattu Kausi 2026-27 alkoi:
1+0 avauskierroksilla
● mitattu pisteet 2026-27: 3 · 2 · 10 · 3 · 1 = 19 ● mitattu vire → keskiarvossa avauksessa 4/5 333,00 min
Jaa →
Kuntohuoli
Saatavuuslukema 1 maaliosallistumista 2,7 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto jäi xGI:n alapuolelle. ● mitattu pisteet 2026-27: 6 · 4 · 1 · 11 · 5 = 27 ● mitattu vire → keskiarvossa avauksessa 5/5 450,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 7 maaliosallistumista 6,6 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto ylitti xGI:n. ● mitattu pisteet 2026-27: 2 · 2 · 2 · 3 · 5 = 14 ● mitattu vire → keskiarvossa avauksessa 6/5 494,00 min
Jaa →
Kuntohuoli
Saatavuuslukema 1 maaliosallistumista 2,7 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto jäi xGI:n alapuolelle. ● mitattu pisteet 2026-27: 1 · 2 · 1 · 6 · 2 = 12 ● mitattu ▷ Lähteet: Evening Standard
vire → keskiarvossa avauksessa 5/5 429,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 0 maaliosallistumista 0,0 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. ● mitattu pisteet 2026-27: 2 · 3 · 1 · 9 · 3 = 18 ● mitattu vire → keskiarvossa avauksessa 6/5 540,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 2 maaliosallistumista 2,1 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto jäi xGI:n alapuolelle. ● mitattu Kausi 2026-27 alkoi:
0+1 avauskierroksilla
● mitattu pisteet 2026-27: 0 · 2 · 1 · 6 · 6 = 15 ● mitattu vire → keskiarvossa avauksessa 6/5 540,00 min
Jaa →
Vakaa
Kausi 2026-27 226 min · 3/5 aloitusta · 1+0 kaudella 2026-27 ● mitattu Kausi 2026-27 alkoi:
1+0 avauskierroksilla
● mitattu pisteet 2026-27: 2 · 1 · 8 · 1 = 12 ● mitattu vire – avauksessa 3/5 226,00 min
Jaa →
Vakaa
Kausi 2026-27 270 min · 3/5 aloitusta · 0+0 kaudella 2026-27 ● mitattu vire – avauksessa 3/5 270,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 4 maaliosallistumista 5,8 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto jäi xGI:n alapuolelle. ● mitattu vire → keskiarvossa vaihdolta 41,00 min
Jaa →
Vakaa
Kausi 2026-27 511 min · 6/5 aloitusta · 1+0 kaudella 2026-27 ● mitattu Kausi 2026-27 alkoi:
1+0 avauskierroksilla
● mitattu pisteet 2026-27: 6 · 2 · 2 · 2 · 2 = 14 ● mitattu vire – avauksessa 6/5 511,00 min
Jaa →
Vakaa
Kausi 2026-27 40 min · 0/5 aloitusta · 0+0 kaudella 2026-27 ● mitattu vire – vaihdolta 40,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 1 maaliosallistumista 3,3 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto jäi xGI:n alapuolelle. ● mitattu vire → keskiarvossa avauksessa 2/5 190,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 0 maaliosallistumista 0,6 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto jäi xGI:n alapuolelle. ● mitattu vire → keskiarvossa avauksessa 1/5 90,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 4 maaliosallistumista 3,1 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto ylitti xGI:n. ● mitattu Kausi 2026-27 alkoi:
2+0 avauskierroksilla
● mitattu pisteet 2026-27: 7 · 2 · 10 · 3 · 2 = 24 ● mitattu vire ↑ keskiarvon yläpuolella avauksessa 6/5 500,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 1 maaliosallistumista 2,4 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto jäi xGI:n alapuolelle. ● mitattu vire → keskiarvossa avauksessa 1/5 117,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 4 maaliosallistumista 2,7 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto ylitti xGI:n. ● mitattu vire → keskiarvossa vaihdolta 75,00 min
Jaa →
Vakaa
Kausi 2026-27 19 min · 0/5 aloitusta · 0+0 kaudella 2026-27 ● mitattu vire – vaihdolta 19,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 2 maaliosallistumista 3,6 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto jäi xGI:n alapuolelle. ● mitattu pisteet 2026-27: 2 · 3 · 2 · 3 · 3 = 13 ● mitattu vire ↑ keskiarvon yläpuolella avauksessa 6/5 418,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 2 maaliosallistumista 3,5 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto jäi xGI:n alapuolelle. ● mitattu vire → keskiarvossa vaihdolta 52,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 6 maaliosallistumista 3,4 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto ylitti xGI:n. ● mitattu Kausi 2026-27 alkoi:
1+0 avauskierroksilla
● mitattu pisteet 2026-27: 1 · 1 · 1 = 3 ● mitattu vire → keskiarvossa avauksessa 1/5 140,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 3 maaliosallistumista 3,0 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. ● mitattu pisteet 2026-27: 2 · 2 · 1 · 3 · 3 = 11 ● mitattu vire → keskiarvossa avauksessa 5/5 439,00 min
Jaa →
Vakaa
Kausi 2026-27 373 min · 4/5 aloitusta · 0+0 kaudella 2026-27 ● mitattu pisteet 2026-27: 1 · 1 · 2 · 5 · 4 = 13 ● mitattu vire – avauksessa 4/5 373,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 2 maaliosallistumista 3,0 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto jäi xGI:n alapuolelle. ● mitattu Kausi 2026-27 alkoi:
0+2 avauskierroksilla
● mitattu pisteet 2026-27: 6 · 6 · 1 · 6 · 1 = 20 ● mitattu vire → keskiarvossa avauksessa 5/5 408,00 min
Jaa →
Kuntohuoli
Saatavuuslukema 2 maaliosallistumista 2,0 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. ● mitattu vire → keskiarvossa ei minuutteja 0,00 min
Jaa →
Vakaa
Kausi 2026-27 34 min · 0/5 aloitusta · 0+0 kaudella 2026-27 ● mitattu vire – vaihdolta 34,00 min
Jaa →
Kuntohuoli
Kausi 2026-27 ei minuutteja 5 kierroksessa kaudella 2026-27 ● mitattu vire – ei minuutteja 0,00 min
Jaa →
Vakaa
Kausi 2026-27 275 min · 4/5 aloitusta · 0+1 kaudella 2026-27 ● mitattu Kausi 2026-27 alkoi:
0+1 avauskierroksilla
● mitattu pisteet 2026-27: 3 · 0 · 3 · 1 = 7 ● mitattu vire – avauksessa 4/5 275,00 min
Jaa →
Vakaa
Kausi 2026-27 60 min · 1/5 aloitusta · 0+0 kaudella 2026-27 ● mitattu vire – avauksessa 1/5 60,00 min
Jaa →
Vakaa
Kausi 2026-27 8 min · 0/5 aloitusta · 0+0 kaudella 2026-27 ● mitattu vire – vaihdolta 8,00 min
Jaa →
Vakaa
Kausi 2026-27 71 min · 1/5 aloitusta · 1+0 kaudella 2026-27 ● mitattu vire – avauksessa 1/5 71,00 min
Jaa →
Vakaa
Kausi 2026-27 527 min · 6/5 aloitusta · 0+0 kaudella 2026-27 ● mitattu pisteet 2026-27: 8 · 9 · 6 · 2 · 1 = 26 ● mitattu vire – avauksessa 6/5 527,00 min
Jaa →
Vakaa
Kausi 2026-27 540 min · 6/5 aloitusta · 0+0 kaudella 2026-27 ● mitattu pisteet 2026-27: 10 · 10 · 6 · 2 · 6 = 34 ● mitattu vire – avauksessa 6/5 540,00 min
Jaa →
Vakaa
Kausi 2026-27 438 min · 6/5 aloitusta · 0+0 kaudella 2026-27 ● mitattu pisteet 2026-27: 6 · 0 · 6 · 1 · 1 = 14 ● mitattu vire – avauksessa 6/5 438,00 min
Jaa →
Vakaa
Kausi 2026-27 138 min · 1/5 aloitusta · 0+0 kaudella 2026-27 ● mitattu vire – avauksessa 1/5 138,00 min
Jaa →
Vakaa
Kausi 2026-27 197 min · 1/5 aloitusta · 0+0 kaudella 2026-27 ● mitattu pisteet 2026-27: 1 · 1 · 1 · 1 · 1 = 5 ● mitattu vire – avauksessa 1/5 197,00 min
Jaa →
Vakaa
Kausi 2026-27 267 min · 4/5 aloitusta · 0+0 kaudella 2026-27 ● mitattu vire – avauksessa 4/5 267,00 min
Jaa →
Kuntohuoli
Kausi 2026-27 5 min · 0/5 aloitusta · 0+0 kaudella 2026-27 ● mitattu vire – vaihdolta 5,00 min
Jaa →
Vakaa
Kausi 2026-27 420 min · 5/5 aloitusta · 3+2 kaudella 2026-27 ● mitattu Kausi 2026-27 alkoi:
3+2 avauskierroksilla
● mitattu pisteet 2026-27: 3 · 6 · 5 · 13 · 4 = 31 ● mitattu vire – avauksessa 5/5 420,00 min
Jaa →
Vakaa
Kausi 2026-27 72 min · 0/5 aloitusta · 1+0 kaudella 2026-27 ● mitattu Kausi 2026-27 alkoi:
1+0 avauskierroksilla
● mitattu pisteet 2026-27: 1 · 1 · 1 · 6 = 9 ● mitattu vire – vaihdolta 72,00 min
Jaa →
Vakaa
Kausi 2026-27 339 min · 5/5 aloitusta · 1+0 kaudella 2026-27 ● mitattu Kausi 2026-27 alkoi:
1+0 avauskierroksilla
● mitattu pisteet 2026-27: 15 · 1 · 8 · 1 = 25 ● mitattu vire – avauksessa 5/5 339,00 min
Jaa →
Vakaa
Kausi 2026-27 531 min · 6/5 aloitusta · 0+2 kaudella 2026-27 ● mitattu Kausi 2026-27 alkoi:
0+2 avauskierroksilla
● mitattu pisteet 2026-27: 5 · 1 · 2 · 4 · 1 = 13 ● mitattu vire – avauksessa 6/5 531,00 min
Jaa →
Vakaa
Kausi 2026-27 26 min · 0/5 aloitusta · 0+0 kaudella 2026-27 ● mitattu vire – vaihdolta 26,00 min
Jaa →
Vakaa
Kausi 2026-27 511 min · 6/5 aloitusta · 0+1 kaudella 2026-27 ● mitattu Kausi 2026-27 alkoi:
0+1 avauskierroksilla
● mitattu pisteet 2026-27: 6 · 2 · 3 · 2 · 2 = 15 ● mitattu vire – avauksessa 6/5 511,00 min
Jaa →
Vakaa
Kausi 2026-27 24 min · 0/5 aloitusta · 0+0 kaudella 2026-27 ● mitattu vire – vaihdolta 24,00 min
Jaa →
Vakaa
Kausi 2026-27 507 min · 6/5 aloitusta · 0+1 kaudella 2026-27 ● mitattu Kausi 2026-27 alkoi:
0+1 avauskierroksilla
● mitattu pisteet 2026-27: 6 · 6 · 8 · 4 · 0 = 24 ● mitattu vire – avauksessa 6/5 507,00 min
Jaa →
Vakaa
Kausi 2026-27 513 min · 6/5 aloitusta · 1+0 kaudella 2026-27 ● mitattu Kausi 2026-27 alkoi:
1+0 avauskierroksilla
● mitattu pisteet 2026-27: 14 · 6 · 5 · 1 · 1 = 27 ● mitattu vire – avauksessa 6/5 513,00 min
Jaa →
Vakaa
Kausi 2026-27 204 min · 2/5 aloitusta · 0+1 kaudella 2026-27 ● mitattu Kausi 2026-27 alkoi:
0+1 avauskierroksilla
● mitattu pisteet 2026-27: 1 · 1 · 2 = 4 ● mitattu vire – avauksessa 2/5 204,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 3 maaliosallistumista 1,3 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto ylitti xGI:n. ● mitattu vire → keskiarvossa vaihdolta 95,00 min
Jaa →
Vakaa
Kausi 2026-27 221 min · 2/5 aloitusta · 1+0 kaudella 2026-27 ● mitattu Kausi 2026-27 alkoi:
1+0 avauskierroksilla
● mitattu pisteet 2026-27: 1 · 1 · 1 · 1 · 2 = 6 ● mitattu vire – avauksessa 2/5 221,00 min
Jaa →
Vakaa
Kausi 2026-27 352 min · 5/5 aloitusta · 0+1 kaudella 2026-27 ● mitattu Kausi 2026-27 alkoi:
0+1 avauskierroksilla
● mitattu pisteet 2026-27: 2 · 4 · 2 · 1 · -1 = 8 ● mitattu vire – avauksessa 5/5 352,00 min
Jaa →
Vakaa
Kausi 2026-27 180 min · 2/5 aloitusta · 0+0 kaudella 2026-27 ● mitattu vire – avauksessa 2/5 180,00 min
Jaa →
Vakaa
Kausi 2026-27 97 min · 0/5 aloitusta · 1+0 kaudella 2026-27 ● mitattu Kausi 2026-27 alkoi:
1+0 avauskierroksilla
● mitattu pisteet 2026-27: 1 · 5 · 1 = 7 ● mitattu vire – vaihdolta 97,00 min
Jaa →
Vakaa
Kausi 2026-27 339 min · 4/5 aloitusta · 0+0 kaudella 2026-27 ● mitattu pisteet 2026-27: 2 · 2 · 2 · 1 · 1 = 8 ● mitattu vire – avauksessa 4/5 339,00 min
Jaa →
Vakaa
Kausi 2026-27 540 min · 6/5 aloitusta · 1+0 kaudella 2026-27 ● mitattu Kausi 2026-27 alkoi:
1+0 avauskierroksilla
● mitattu pisteet 2026-27: 4 · 0 · 3 · 1 · 2 = 10 ● mitattu vire – avauksessa 6/5 540,00 min
Jaa →
Vakaa
Kausi 2026-27 17 min · 0/5 aloitusta · 0+0 kaudella 2026-27 ● mitattu vire – vaihdolta 17,00 min
Jaa →
Vakaa
Kausi 2026-27 387 min · 6/5 aloitusta · 2+1 kaudella 2026-27 ● mitattu Kausi 2026-27 alkoi:
2+1 avauskierroksilla
● mitattu pisteet 2026-27: 9 · 1 · 2 · 12 · 2 = 26 ● mitattu vire – avauksessa 6/5 387,00 min
Jaa →
Vakaa
Kausi 2026-27 302 min · 3/5 aloitusta · 0+0 kaudella 2026-27 ● mitattu Kausi 2026-27 alkoi:
1+0 avauskierroksilla
● mitattu pisteet 2026-27: 1 · 4 · 4 · 2 = 11 ● mitattu vire – avauksessa 3/5 302,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 2 maaliosallistumista 1,2 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto ylitti xGI:n. ● mitattu vire → keskiarvossa avauksessa 1/5 92,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 1 maaliosallistumista 0,9 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto ylitti xGI:n. ● mitattu pisteet 2026-27: 2 · 2 · 3 · 1 · 4 = 12 ● mitattu vire → keskiarvossa avauksessa 6/5 540,00 min
Jaa →
Vakaa
Kausi 2026-27 197 min · 2/5 aloitusta · 1+1 kaudella 2026-27 ● mitattu Kausi 2026-27 alkoi:
1+1 avauskierroksilla
● mitattu pisteet 2026-27: 7 · 1 · 1 · 2 = 11 ● mitattu vire – avauksessa 2/5 197,00 min
Jaa →
Vakaa
Kausi 2026-27 357 min · 4/5 aloitusta · 0+0 kaudella 2026-27 ● mitattu pisteet 2026-27: 2 · -1 · 1 · 1 = 3 ● mitattu vire – avauksessa 4/5 357,00 min
Jaa →
Vakaa
Kausi 2026-27 114 min · 1/5 aloitusta · 0+0 kaudella 2026-27 ● mitattu vire – avauksessa 1/5 114,00 min
Jaa →
Vakaa
Kausi 2026-27 483 min · 6/5 aloitusta · 0+2 kaudella 2026-27 ● mitattu Kausi 2026-27 alkoi:
0+2 avauskierroksilla
● mitattu pisteet 2026-27: 5 · 5 · 1 · 2 · 2 = 15 ● mitattu vire – avauksessa 6/5 483,00 min
Jaa →
Vakaa
Kausi 2026-27 42 min · 0/5 aloitusta · 0+0 kaudella 2026-27 ● mitattu vire – vaihdolta 42,00 min
Jaa →
Vakaa
Kausi 2026-27 360 min · 4/5 aloitusta · 0+0 kaudella 2026-27 ● mitattu vire – avauksessa 4/5 360,00 min
Jaa →
Vakaa
Kausi 2026-27 540 min · 6/5 aloitusta · 2+2 kaudella 2026-27 ● mitattu Kausi 2026-27 alkoi:
2+2 avauskierroksilla
● mitattu pisteet 2026-27: 2 · 6 · 1 · 14 · 2 = 25 ● mitattu vire – avauksessa 6/5 540,00 min
Jaa →
Vakaa
Kausi 2026-27 140 min · 2/5 aloitusta · 0+0 kaudella 2026-27 ● mitattu vire – avauksessa 2/5 140,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 5 maaliosallistumista 4,1 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto ylitti xGI:n. ● mitattu Kausi 2026-27 alkoi:
0+1 avauskierroksilla
● mitattu pisteet 2026-27: 5 · 1 · 2 · 1 · 2 = 11 ● mitattu vire → keskiarvossa avauksessa 6/5 490,00 min
Jaa →
Vakaa
Kausi 2026-27 19 min · 0/5 aloitusta · 0+0 kaudella 2026-27 ● mitattu vire – vaihdolta 19,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 11 maaliosallistumista 8,4 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto ylitti xGI:n. ● mitattu Kausi 2026-27 alkoi:
1+0 avauskierroksilla
● mitattu pisteet 2026-27: 1 · 5 · 0 = 6 ● mitattu vire → keskiarvossa vaihdolta 79,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 11 maaliosallistumista 7,4 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto ylitti xGI:n. ● mitattu Kausi 2026-27 alkoi:
1+0 avauskierroksilla
● mitattu pisteet 2026-27: 13 · 4 · 2 · 3 · 5 = 27 ● mitattu vire ↑ keskiarvon yläpuolella avauksessa 6/5 537,00 min
Jaa →
Kuuma · yli-xG
Viime kauden lähtötila 12 maaliosallistumista 8,1 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto ylitti xGI:n. ● mitattu pisteet 2026-27: 3 · 1 · 1 · 1 · 1 = 7 ● mitattu vire → keskiarvossa avauksessa 2/5 213,00 min
Jaa →
Kuntohuoli
Saatavuuslukema 0 maaliosallistumista 1,6 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto jäi xGI:n alapuolelle. ● mitattu vire → keskiarvossa vaihdolta 52,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 16 maaliosallistumista 16,6 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto jäi xGI:n alapuolelle. ● mitattu Kausi 2026-27 alkoi:
2+1 avauskierroksilla
● mitattu pisteet 2026-27: 1 · 8 · 1 · 10 · 2 = 22 ● mitattu vire → keskiarvossa avauksessa 6/5 509,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 5 maaliosallistumista 4,7 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto ylitti xGI:n. ● mitattu Kausi 2026-27 alkoi:
0+1 avauskierroksilla
● mitattu pisteet 2026-27: 5 · 2 · 2 · 7 · 5 = 21 ● mitattu vire → keskiarvossa avauksessa 6/5 540,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 0 maaliosallistumista 4,0 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto jäi xGI:n alapuolelle. ● mitattu Kausi 2026-27 alkoi:
0+1 avauskierroksilla
● mitattu pisteet 2026-27: 2 · 6 · 6 = 14 ● mitattu vire → keskiarvossa avauksessa 4/5 342,00 min
Jaa →
Kuuma · yli-xG
Viime kauden lähtötila 19 maaliosallistumista 10,6 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto ylitti xGI:n. ● mitattu vire ↓ keskiarvon alapuolella avauksessa 1/5 164,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 4 maaliosallistumista 1,4 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto ylitti xGI:n. ● mitattu vire → keskiarvossa ei minuutteja 0,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 4 maaliosallistumista 1,7 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto ylitti xGI:n. ● mitattu vire → keskiarvossa avauksessa 2/5 168,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 3 maaliosallistumista 3,0 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. ● mitattu Kausi 2026-27 alkoi:
1+0 avauskierroksilla
● mitattu pisteet 2026-27: 10 · 2 · 4 · 2 · 8 = 26 ● mitattu vire → keskiarvossa avauksessa 6/5 528,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 0 maaliosallistumista 0,0 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. ● mitattu pisteet 2026-27: 9 · 3 · 3 · 3 · 10 = 28 ● mitattu vire – avauksessa 6/5 540,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 6 maaliosallistumista 5,2 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto ylitti xGI:n. ● mitattu Kausi 2026-27 alkoi:
2+0 avauskierroksilla
● mitattu pisteet 2026-27: 6 · 2 · 14 · 15 · 5 = 42 ● mitattu vire ↑ keskiarvon yläpuolella avauksessa 6/5 450,00 min
Jaa →
Vakaa
Kausi 2026-27 5 min · 0/5 aloitusta · 0+0 kaudella 2026-27 ● mitattu vire – vaihdolta 5,00 min
Jaa →
Kuntohuoli
Saatavuuslukema 2 maaliosallistumista 2,0 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. ● mitattu vire → keskiarvossa avauksessa 2/5 123,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 7 maaliosallistumista 8,8 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto jäi xGI:n alapuolelle. ● mitattu Kausi 2026-27 alkoi:
0+1 avauskierroksilla
● mitattu pisteet 2026-27: 4 · 1 · 1 · 1 = 7 ● mitattu vire → keskiarvossa vaihdolta 75,00 min
Jaa →
Kuntohuoli
Kausi 2026-27 ei minuutteja 5 kierroksessa kaudella 2026-27 ● mitattu vire – ei minuutteja 0,00 min
Jaa →
Vakaa
Kausi 2026-27 18 min · 0/5 aloitusta · 0+0 kaudella 2026-27 ● mitattu vire – vaihdolta 18,00 min
Jaa →
Vakaa
Kausi 2026-27 411 min · 4/5 aloitusta · 0+0 kaudella 2026-27 ● mitattu pisteet 2026-27: 1 · 4 · 2 · 6 = 13 ● mitattu vire – avauksessa 4/5 411,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 11 maaliosallistumista 6,6 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto ylitti xGI:n. ● mitattu Kausi 2026-27 alkoi:
1+0 avauskierroksilla
● mitattu pisteet 2026-27: 1 · 2 · 3 · 9 · 3 = 18 ● mitattu vire ↓ keskiarvon alapuolella avauksessa 5/5 369,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 4 maaliosallistumista 3,1 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto ylitti xGI:n. ● mitattu vire → keskiarvossa vaihdolta 10,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 3 maaliosallistumista 2,8 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto ylitti xGI:n. ● mitattu Kausi 2026-27 alkoi:
0+2 avauskierroksilla
● mitattu pisteet 2026-27: 1 · 5 · 6 · 2 = 14 ● mitattu vire → keskiarvossa avauksessa 4/5 325,00 min
Jaa →
Vakaa
Kausi 2026-27 540 min · 6/5 aloitusta · 0+1 kaudella 2026-27 ● mitattu Kausi 2026-27 alkoi:
0+1 avauskierroksilla
● mitattu pisteet 2026-27: 6 · 4 · 4 · 7 · 6 = 27 ● mitattu vire – avauksessa 6/5 540,00 min
Jaa →
Kuntohuoli
Saatavuuslukema 4 maaliosallistumista 2,7 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto ylitti xGI:n. ● mitattu Kausi 2026-27 alkoi:
4+0 avauskierroksilla
● mitattu pisteet 2026-27: 2 · 8 · 13 · 2 · 8 = 33 ● mitattu ▷ Lähteet: Liverpool Echo , FourFourTwo , TalkSport , ESPN · 4 riippumatonta
vire ↑ keskiarvon yläpuolella avauksessa 5/5 413,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 7 maaliosallistumista 5,6 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto ylitti xGI:n. ● mitattu pisteet 2026-27: 1 · 2 · 2 · 1 · 5 = 11 ● mitattu vire → keskiarvossa avauksessa 4/5 396,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 0 maaliosallistumista 0,0 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. ● mitattu pisteet 2026-27: 2 · 0 · 8 · 9 · 8 = 27 ● mitattu vire → keskiarvossa avauksessa 6/5 540,00 min
Jaa →
Vakaa
Kausi 2026-27 255 min · 3/5 aloitusta · 0+0 kaudella 2026-27 ● mitattu vire – avauksessa 3/5 255,00 min
Jaa →
Kuntohuoli
Saatavuuslukema 12 maaliosallistumista 13,0 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto jäi xGI:n alapuolelle. ● mitattu Kausi 2026-27 alkoi:
1+3 avauskierroksilla
● mitattu pisteet 2026-27: 12 · 5 · 11 · 1 · 3 = 32 ● mitattu ▷ Lähteet: Liverpool Echo
vire → keskiarvossa avauksessa 4/5 370,00 min
Jaa →
Kuntohuoli
Saatavuuslukema 2 maaliosallistumista 1,0 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto ylitti xGI:n. ● mitattu ▷ Lähteet: Liverpool Echo
vire → keskiarvossa ei minuutteja 0,00 min
Jaa →
Kuntohuoli
Saatavuuslukema 13 maaliosallistumista 11,6 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto ylitti xGI:n. ● mitattu Kausi 2026-27 alkoi:
1+0 avauskierroksilla
● mitattu pisteet 2026-27: 8 · 4 · 3 · 3 · 2 = 20 ● mitattu ▷ Lähteet: Liverpool Echo
vire ↓ keskiarvon alapuolella avauksessa 5/5 440,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 3 maaliosallistumista 2,1 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto ylitti xGI:n. ● mitattu vire → keskiarvossa vaihdolta 2,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 9 maaliosallistumista 12,0 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto jäi xGI:n alapuolelle. ● mitattu Kausi 2026-27 alkoi:
0+2 avauskierroksilla
● mitattu pisteet 2026-27: 2 · 4 · 3 · 3 · 6 = 18 ● mitattu vire → keskiarvossa avauksessa 6/5 467,00 min
Jaa →
Kuntohuoli
Kausi 2026-27 ei minuutteja 5 kierroksessa kaudella 2026-27 ● mitattu ▷ Lähteet: Liverpool Echo
vire – ei minuutteja 0,00 min
Jaa →
Kuntohuoli
Saatavuuslukema 15 maaliosallistumista 12,6 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto ylitti xGI:n. ● mitattu vire ↓ keskiarvon alapuolella ei minuutteja 0,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 5 maaliosallistumista 2,1 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto ylitti xGI:n. ● mitattu vire → keskiarvossa avauksessa 2/5 193,00 min
Jaa →
Vakaa
Kausi 2026-27 502 min · 6/5 aloitusta · 0+0 kaudella 2026-27 ● mitattu pisteet 2026-27: 1 · 3 · 5 · 9 · 6 = 24 ● mitattu vire – avauksessa 6/5 502,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 2 maaliosallistumista 0,9 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto ylitti xGI:n. ● mitattu Kausi 2026-27 alkoi:
0+3 avauskierroksilla
● mitattu vire → keskiarvossa vaihdolta 2,00 min
Jaa →
Vakaa
Kausi 2026-27 64 min · 1/5 aloitusta · 0+0 kaudella 2026-27 ● mitattu vire – avauksessa 1/5 64,00 min
Jaa →
Vakaa
Kausi 2026-27 96 min · 1/5 aloitusta · 0+0 kaudella 2026-27 ● mitattu vire – avauksessa 1/5 96,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 3 maaliosallistumista 2,2 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto ylitti xGI:n. ● mitattu pisteet 2026-27: 0 · 1 · 5 · 1 · 6 = 13 ● mitattu vire → keskiarvossa avauksessa 5/5 475,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 3 maaliosallistumista 3,3 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto jäi xGI:n alapuolelle. ● mitattu vire ↓ keskiarvon alapuolella avauksessa 1/5 114,00 min
Jaa →
Vakaa
Kausi 2026-27 358 min · 4/5 aloitusta · 0+0 kaudella 2026-27 ● mitattu pisteet 2026-27: 1 · 0 · 8 · 6 · 7 = 22 ● mitattu vire – avauksessa 4/5 358,00 min
Jaa →
Kuntohuoli
Saatavuuslukema 10 maaliosallistumista 4,1 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto ylitti xGI:n. ● mitattu Kausi 2026-27 alkoi:
0+1 avauskierroksilla
● mitattu pisteet 2026-27: 5 · 1 · 1 · 1 · 1 = 9 ● mitattu vire → keskiarvossa avauksessa 3/5 251,00 min
Jaa →
Vakaa
Kausi 2026-27 62 min · 0/5 aloitusta · 0+0 kaudella 2026-27 ● mitattu vire → keskiarvossa vaihdolta 62,00 min
Jaa →
Vakaa
Kausi 2026-27 347 min · 4/5 aloitusta · 1+1 kaudella 2026-27 ● mitattu Kausi 2026-27 alkoi:
1+1 avauskierroksilla
● mitattu pisteet 2026-27: 4 · 6 · 3 · 1 · 1 = 15 ● mitattu vire – avauksessa 4/5 347,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 7 maaliosallistumista 5,2 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto ylitti xGI:n. ● mitattu pisteet 2026-27: 2 · 1 · 6 · 8 · 8 = 25 ● mitattu vire ↓ keskiarvon alapuolella avauksessa 6/5 540,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 0 maaliosallistumista 1,9 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto jäi xGI:n alapuolelle. ● mitattu vire ↓ keskiarvon alapuolella avauksessa 3/5 268,00 min
Jaa →
Vakaa
Kausi 2026-27 10 min · 0/5 aloitusta · 0+0 kaudella 2026-27 ● mitattu vire – vaihdolta 10,00 min
Jaa →
Kuuma · yli-xG
Viime kauden lähtötila 23 maaliosallistumista 14,2 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto ylitti xGI:n. ● mitattu Kausi 2026-27 alkoi:
2+3 avauskierroksilla
● mitattu pisteet 2026-27: 2 · 5 · 6 · 3 · 17 = 33 ● mitattu vire → keskiarvossa avauksessa 6/5 540,00 min
Jaa →
Vakaa
Kausi 2026-27 32 min · 0/5 aloitusta · 0+0 kaudella 2026-27 ● mitattu vire – vaihdolta 32,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 9 maaliosallistumista 7,7 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto ylitti xGI:n. ● mitattu Kausi 2026-27 alkoi:
0+1 avauskierroksilla
● mitattu pisteet 2026-27: 2 · 3 · 3 · 5 · 2 = 15 ● mitattu vire ↓ keskiarvon alapuolella avauksessa 6/5 503,00 min
Jaa →
Due · breakout
Viime kauden lähtötila 15 maaliosallistumista 18,5 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto jäi xGI:n alapuolelle. ● mitattu Kausi 2026-27 alkoi:
1+0 avauskierroksilla
● mitattu pisteet 2026-27: 1 · 3 · 2 · 7 = 13 ● mitattu vire → keskiarvossa avauksessa 4/5 350,00 min
Jaa →
Kuuma · yli-xG
Viime kauden lähtötila 35 maaliosallistumista 28,2 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto ylitti xGI:n. ● mitattu Kausi 2026-27 alkoi:
6+0 avauskierroksilla
● mitattu pisteet 2026-27: 2 · 13 · 9 · 9 · 6 = 39 ● mitattu vire ↑ keskiarvon yläpuolella avauksessa 6/5 529,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 0 maaliosallistumista 0,1 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto jäi xGI:n alapuolelle. ● mitattu pisteet 2026-27: 3 · 0 · 7 · 7 · 2 = 19 ● mitattu vire → keskiarvossa avauksessa 6/5 540,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 9 maaliosallistumista 11,1 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto jäi xGI:n alapuolelle. ● mitattu Kausi 2026-27 alkoi:
0+2 avauskierroksilla
● mitattu pisteet 2026-27: 9 · 4 · 3 · 1 · 5 = 22 ● mitattu vire ↓ keskiarvon alapuolella avauksessa 5/5 440,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 4 maaliosallistumista 2,9 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto ylitti xGI:n. ● mitattu Kausi 2026-27 alkoi:
1+4 avauskierroksilla
● mitattu pisteet 2026-27: 9 · 5 · 8 · 11 · 4 = 37 ● mitattu vire → keskiarvossa avauksessa 5/5 458,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 13 maaliosallistumista 8,7 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto ylitti xGI:n. ● mitattu vire → keskiarvossa vaihdolta 49,00 min
Jaa →
Vakaa
Kausi 2026-27 1 min · 0/5 aloitusta · 0+0 kaudella 2026-27 ● mitattu vire – vaihdolta 1,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 8 maaliosallistumista 6,4 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto ylitti xGI:n. ● mitattu Kausi 2026-27 alkoi:
1+1 avauskierroksilla
● mitattu pisteet 2026-27: 10 · 2 · 8 · 6 · 4 = 30 ● mitattu vire ↓ keskiarvon alapuolella avauksessa 6/5 540,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 1 maaliosallistumista 0,6 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto ylitti xGI:n. ● mitattu vire → keskiarvossa vaihdolta 42,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 9 maaliosallistumista 2,6 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto ylitti xGI:n. ● mitattu vire → keskiarvossa avauksessa 3/5 303,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 9 maaliosallistumista 8,8 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto ylitti xGI:n. ● mitattu vire ↓ keskiarvon alapuolella avauksessa 3/5 228,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 12 maaliosallistumista 10,8 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto ylitti xGI:n. ● mitattu Kausi 2026-27 alkoi:
0+2 avauskierroksilla
● mitattu pisteet 2026-27: 1 · 9 · 1 · -2 = 9 ● mitattu vire ↑ keskiarvon yläpuolella avauksessa 3/5 217,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 2 maaliosallistumista 2,5 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto jäi xGI:n alapuolelle. ● mitattu vire → keskiarvossa ei minuutteja 0,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 17 maaliosallistumista 13,1 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto ylitti xGI:n. ● mitattu Kausi 2026-27 alkoi:
4+2 avauskierroksilla
● mitattu pisteet 2026-27: 8 · 14 · 3 · 1 · 8 = 34 ● mitattu vire ↓ keskiarvon alapuolella avauksessa 5/5 392,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 1 maaliosallistumista 1,6 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto jäi xGI:n alapuolelle. ● mitattu vire → keskiarvossa avauksessa 1/5 56,00 min
Jaa →
Vakaa
Kausi 2026-27 11 min · 0/5 aloitusta · 0+0 kaudella 2026-27 ● mitattu vire – vaihdolta 11,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 2 maaliosallistumista 1,2 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto ylitti xGI:n. ● mitattu pisteet 2026-27: 2 · 2 · 6 · 6 · 1 = 17 ● mitattu vire → keskiarvossa avauksessa 6/5 540,00 min
Jaa →
Vakaa
Kausi 2026-27 1 min · 0/5 aloitusta · 0+0 kaudella 2026-27 ● mitattu vire – vaihdolta 1,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 7 maaliosallistumista 10,2 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto jäi xGI:n alapuolelle. ● mitattu vire ↑ keskiarvon yläpuolella avauksessa 1/5 58,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 1 maaliosallistumista 2,9 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto jäi xGI:n alapuolelle. ● mitattu vire → keskiarvossa avauksessa 1/5 82,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 1 maaliosallistumista 0,5 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto ylitti xGI:n. ● mitattu vire → keskiarvossa avauksessa 1/5 91,00 min
Jaa →
Kuntohuoli
Saatavuuslukema 13 maaliosallistumista 9,5 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto ylitti xGI:n. ● mitattu Kausi 2026-27 alkoi:
1+0 avauskierroksilla
● mitattu pisteet 2026-27: 1 · 1 · 5 · 1 = 8 ● mitattu ▷ Lähteet: Metro Football , Man Evening News , The Sun · 3 riippumatonta
vire ↓ keskiarvon alapuolella vaihdolta 76,00 min
Jaa →
Kuuma · yli-xG
Viime kauden lähtötila 33 maaliosallistumista 23,1 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto ylitti xGI:n. ● mitattu Kausi 2026-27 alkoi:
3+1 avauskierroksilla
● mitattu pisteet 2026-27: 2 · 23 · 2 · 2 · 2 = 31 ● mitattu vire ↓ keskiarvon alapuolella avauksessa 6/5 540,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 14 maaliosallistumista 17,0 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto jäi xGI:n alapuolelle. ● mitattu Kausi 2026-27 alkoi:
3+1 avauskierroksilla
● mitattu pisteet 2026-27: 2 · 11 · 8 · 2 · 2 = 25 ● mitattu vire ↓ keskiarvon alapuolella avauksessa 6/5 540,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 0 maaliosallistumista 1,5 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto jäi xGI:n alapuolelle. ● mitattu vire → keskiarvossa vaihdolta 31,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 7 maaliosallistumista 4,5 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto ylitti xGI:n. ● mitattu pisteet 2026-27: 1 · 2 · 1 · 2 · 2 = 8 ● mitattu vire → keskiarvossa avauksessa 4/5 377,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 3 maaliosallistumista 1,6 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto ylitti xGI:n. ● mitattu Kausi 2026-27 alkoi:
0+1 avauskierroksilla
● mitattu pisteet 2026-27: 1 · 4 · 2 · 1 · 2 = 10 ● mitattu vire → keskiarvossa avauksessa 6/5 540,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 3 maaliosallistumista 3,1 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto jäi xGI:n alapuolelle. ● mitattu vire → keskiarvossa vaihdolta 51,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 0 maaliosallistumista 0,1 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto jäi xGI:n alapuolelle. ● mitattu vire → keskiarvossa ei minuutteja 0,00 min
Jaa →
Kuntohuoli
Saatavuuslukema 3 maaliosallistumista 1,8 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto ylitti xGI:n. ● mitattu Kausi 2026-27 alkoi:
0+1 avauskierroksilla
● mitattu pisteet 2026-27: 1 · 4 · 9 · 4 · 4 = 22 ● mitattu ▷ Lähteet: Man Evening News
vire → keskiarvossa avauksessa 5/5 444,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 1 maaliosallistumista 1,9 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto jäi xGI:n alapuolelle. ● mitattu vire → keskiarvossa avauksessa 1/5 80,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 0 maaliosallistumista 0,8 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto jäi xGI:n alapuolelle. ● mitattu vire → keskiarvossa avauksessa 5/5 450,00 min
Jaa →
Kuntohuoli
Saatavuuslukema 2 maaliosallistumista 2,7 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto jäi xGI:n alapuolelle. ● mitattu Kausi 2026-27 alkoi:
0+1 avauskierroksilla
● mitattu pisteet 2026-27: 1 · 2 · 4 · 2 = 9 ● mitattu vire → keskiarvossa avauksessa 5/5 425,00 min
Jaa →
Kuntohuoli
Saatavuuslukema 0 maaliosallistumista 0,9 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto jäi xGI:n alapuolelle. ● mitattu vire → keskiarvossa ei minuutteja 0,00 min
Jaa →
Vakaa
Kausi 2026-27 352 min · 4/5 aloitusta · 0+0 kaudella 2026-27 ● mitattu pisteet 2026-27: 1 · 2 · 3 · 2 · 2 = 10 ● mitattu ▷ Lähteet: Man Evening News
vire – avauksessa 4/5 352,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 3 maaliosallistumista 3,2 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto jäi xGI:n alapuolelle. ● mitattu vire → keskiarvossa vaihdolta 10,00 min
Jaa →
Kuuma · yli-xG
Viime kauden lähtötila 14 maaliosallistumista 10,3 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto ylitti xGI:n. ● mitattu Kausi 2026-27 alkoi:
1+3 avauskierroksilla
● mitattu pisteet 2026-27: 2 · 9 · 3 · 2 · 10 = 26 ● mitattu vire → keskiarvossa avauksessa 6/5 497,00 min
Jaa →
Kuntohuoli
Saatavuuslukema 1 maaliosallistumista 2,2 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto jäi xGI:n alapuolelle. ● mitattu vire ↑ keskiarvon yläpuolella ei minuutteja 0,00 min
Jaa →
Kuntohuoli
Saatavuuslukema 0 maaliosallistumista 0,5 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto jäi xGI:n alapuolelle. ● mitattu vire → keskiarvossa avauksessa 1/5 97,00 min
Jaa →
Kuntohuoli
Saatavuuslukema 8 maaliosallistumista 4,2 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto ylitti xGI:n. ● mitattu Kausi 2026-27 alkoi:
0+1 avauskierroksilla
● mitattu pisteet 2026-27: 0 · 1 · 1 · 4 · 4 = 10 ● mitattu vire ↓ keskiarvon alapuolella avauksessa 2/5 171,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 0 maaliosallistumista 0,0 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. ● mitattu pisteet 2026-27: 1 · 2 · 2 · 2 · 4 = 11 ● mitattu vire → keskiarvossa avauksessa 6/5 540,00 min
Jaa →
Vakaa
Kausi 2026-27 10 min · 0/5 aloitusta · 0+0 kaudella 2026-27 ● mitattu vire – vaihdolta 10,00 min
Jaa →
Kuntohuoli
Kausi 2026-27 ei minuutteja 5 kierroksessa kaudella 2026-27 ● mitattu vire – ei minuutteja 0,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 4 maaliosallistumista 4,4 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto jäi xGI:n alapuolelle. ● mitattu pisteet 2026-27: 2 · 4 · 2 · 2 · 4 = 14 ● mitattu vire → keskiarvossa avauksessa 6/5 460,00 min
Jaa →
Vakaa
Kausi 2026-27 27 min · 0/5 aloitusta · 0+0 kaudella 2026-27 ● mitattu vire – vaihdolta 27,00 min
Jaa →
Vakaa
Kausi 2026-27 358 min · 4/5 aloitusta · 0+1 kaudella 2026-27 ● mitattu Kausi 2026-27 alkoi:
0+1 avauskierroksilla
● mitattu pisteet 2026-27: 1 · 11 · 1 · 0 = 13 ● mitattu vire – avauksessa 4/5 358,00 min
Jaa →
Kuntohuoli
Saatavuuslukema 1 maaliosallistumista 3,4 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto jäi xGI:n alapuolelle. ● mitattu Kausi 2026-27 alkoi:
2+0 avauskierroksilla
● mitattu pisteet 2026-27: 9 · 8 · 1 = 18 ● mitattu vire ↑ keskiarvon yläpuolella avauksessa 3/5 232,00 min
Jaa →
Kuntohuoli
Kausi 2026-27 81 min · 0/5 aloitusta · 1+0 kaudella 2026-27 ● mitattu Kausi 2026-27 alkoi:
1+0 avauskierroksilla
● mitattu pisteet 2026-27: 1 · 6 · 1 = 8 ● mitattu vire – vaihdolta 81,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 4 maaliosallistumista 1,4 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto ylitti xGI:n. ● mitattu ▷ Lähteet: The Sun
vire → keskiarvossa vaihdolta 1,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 0 maaliosallistumista 1,6 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto jäi xGI:n alapuolelle. ● mitattu vire → keskiarvossa vaihdolta 25,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 8 maaliosallistumista 9,6 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto jäi xGI:n alapuolelle. ● mitattu Kausi 2026-27 alkoi:
1+3 avauskierroksilla
● mitattu pisteet 2026-27: 2 · 3 · 12 · 2 · 9 = 28 ● mitattu vire ↑ keskiarvon yläpuolella avauksessa 6/5 540,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 5 maaliosallistumista 5,7 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto jäi xGI:n alapuolelle. ● mitattu pisteet 2026-27: 0 · 1 · 1 · 0 · 1 = 3 ● mitattu vire → keskiarvossa avauksessa 3/5 239,00 min
Jaa →
Kuntohuoli
Saatavuuslukema 5 maaliosallistumista 2,6 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto ylitti xGI:n. ● mitattu Kausi 2026-27 alkoi:
1+0 avauskierroksilla
● mitattu pisteet 2026-27: 0 · 1 · 6 = 7 ● mitattu vire → keskiarvossa vaihdolta 69,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 2 maaliosallistumista 2,3 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto jäi xGI:n alapuolelle. ● mitattu Kausi 2026-27 alkoi:
2+0 avauskierroksilla
● mitattu pisteet 2026-27: 6 · 3 · 2 · 1 · 10 = 22 ● mitattu vire → keskiarvossa avauksessa 4/5 342,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 3 maaliosallistumista 3,7 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto jäi xGI:n alapuolelle. ● mitattu vire → keskiarvossa vaihdolta 31,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 3 maaliosallistumista 3,8 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto jäi xGI:n alapuolelle. ● mitattu Kausi 2026-27 alkoi:
1+1 avauskierroksilla
● mitattu pisteet 2026-27: 3 · 11 · 4 · 0 · 13 = 31 ● mitattu vire → keskiarvossa avauksessa 6/5 539,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 5 maaliosallistumista 3,5 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto ylitti xGI:n. ● mitattu pisteet 2026-27: 3 · 3 · 2 · 0 · 4 = 12 ● mitattu vire ↓ keskiarvon alapuolella avauksessa 6/5 454,00 min
Jaa →
Vakaa
Kausi 2026-27 540 min · 6/5 aloitusta · 0+0 kaudella 2026-27 ● mitattu pisteet 2026-27: 1 · 7 · 2 · 1 · 3 = 14 ● mitattu vire – avauksessa 6/5 540,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 4 maaliosallistumista 5,8 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto jäi xGI:n alapuolelle. ● mitattu pisteet 2026-27: 3 · 6 · -1 · 2 · 4 = 14 ● mitattu vire → keskiarvossa avauksessa 6/5 540,00 min
Jaa →
Vakaa
Kausi 2026-27 247 min · 3/5 aloitusta · 0+0 kaudella 2026-27 ● mitattu vire – avauksessa 3/5 247,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 1 maaliosallistumista 0,2 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto ylitti xGI:n. ● mitattu vire → keskiarvossa ei minuutteja 0,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 1 maaliosallistumista 1,8 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto jäi xGI:n alapuolelle. ● mitattu Kausi 2026-27 alkoi:
0+1 avauskierroksilla
● mitattu pisteet 2026-27: 2 · 2 · 1 = 5 ● mitattu vire → keskiarvossa avauksessa 4/5 254,00 min
Jaa →
Vakaa
Kausi 2026-27 223 min · 2/5 aloitusta · 0+0 kaudella 2026-27 ● mitattu pisteet 2026-27: 1 · 1 · 1 · 2 · 3 = 8 ● mitattu vire – avauksessa 2/5 223,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 2 maaliosallistumista 2,6 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto jäi xGI:n alapuolelle. ● mitattu Kausi 2026-27 alkoi:
1+0 avauskierroksilla
● mitattu pisteet 2026-27: 3 · 5 · 1 · 2 · 4 = 15 ● mitattu vire → keskiarvossa avauksessa 6/5 540,00 min
Jaa →
Kuntohuoli
Saatavuuslukema 1 maaliosallistumista 1,0 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. ● mitattu vire → keskiarvossa vaihdolta 33,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 8 maaliosallistumista 4,9 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto ylitti xGI:n. ● mitattu vire → keskiarvossa avauksessa 1/5 67,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 2 maaliosallistumista 3,7 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto jäi xGI:n alapuolelle. ● mitattu Kausi 2026-27 alkoi:
1+1 avauskierroksilla
● mitattu pisteet 2026-27: 4 · 8 · 1 · 2 · 0 = 15 ● mitattu vire → keskiarvossa avauksessa 6/5 518,00 min
Jaa →
Vakaa
Kausi 2026-27 8 min · 0/5 aloitusta · 0+0 kaudella 2026-27 ● mitattu vire → keskiarvossa vaihdolta 8,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 7 maaliosallistumista 5,8 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto ylitti xGI:n. ● mitattu vire → keskiarvossa vaihdolta 19,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 3 maaliosallistumista 4,6 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto jäi xGI:n alapuolelle. ● mitattu vire ↓ keskiarvon alapuolella vaihdolta 80,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 3 maaliosallistumista 2,6 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto ylitti xGI:n. ● mitattu Kausi 2026-27 alkoi:
2+0 avauskierroksilla
● mitattu pisteet 2026-27: 3 · 9 · 1 · 1 · 1 = 15 ● mitattu vire ↑ keskiarvon yläpuolella avauksessa 6/5 387,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 8 maaliosallistumista 6,4 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto ylitti xGI:n. ● mitattu vire → keskiarvossa avauksessa 4/5 347,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 4 maaliosallistumista 3,0 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto ylitti xGI:n. ● mitattu vire → keskiarvossa avauksessa 1/5 129,00 min
Jaa →
Kuntohuoli
Saatavuuslukema 12 maaliosallistumista 7,7 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto ylitti xGI:n. ● mitattu Kausi 2026-27 alkoi:
1+0 avauskierroksilla
● mitattu pisteet 2026-27: 2 · 1 · 1 · 7 · 1 = 12 ● mitattu vire ↓ keskiarvon alapuolella avauksessa 2/5 257,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 0 maaliosallistumista 0,3 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto jäi xGI:n alapuolelle. ● mitattu pisteet 2026-27: 1 · 1 · 8 · 1 = 11 ● mitattu vire → keskiarvossa avauksessa 4/5 360,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 1 maaliosallistumista 0,6 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto ylitti xGI:n. ● mitattu pisteet 2026-27: 3 · 2 · 2 · 3 · 2 = 12 ● mitattu vire ↑ keskiarvon yläpuolella avauksessa 6/5 506,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 3 maaliosallistumista 4,8 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto jäi xGI:n alapuolelle. ● mitattu Kausi 2026-27 alkoi:
1+0 avauskierroksilla
● mitattu pisteet 2026-27: 1 · 2 · 5 · 1 = 9 ● mitattu vire ↑ keskiarvon yläpuolella avauksessa 4/5 348,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 0 maaliosallistumista 0,4 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto jäi xGI:n alapuolelle. ● mitattu vire → keskiarvossa vaihdolta 27,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 0 maaliosallistumista 0,1 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto jäi xGI:n alapuolelle. ● mitattu pisteet 2026-27: 2 · 1 · 6 · 3 · 2 = 14 ● mitattu vire → keskiarvossa avauksessa 6/5 540,00 min
Jaa →
Kuuma · yli-xG
Viime kauden lähtötila 19 maaliosallistumista 13,7 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto ylitti xGI:n. ● mitattu Kausi 2026-27 alkoi:
1+2 avauskierroksilla
● mitattu pisteet 2026-27: 2 · 13 · 3 · 8 · 2 = 28 ● mitattu vire ↑ keskiarvon yläpuolella avauksessa 6/5 540,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 1 maaliosallistumista 1,2 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto jäi xGI:n alapuolelle. ● mitattu Kausi 2026-27 alkoi:
0+1 avauskierroksilla
● mitattu pisteet 2026-27: 4 · 1 · 8 · 6 · 4 = 23 ● mitattu vire → keskiarvossa avauksessa 6/5 539,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 5 maaliosallistumista 6,0 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto jäi xGI:n alapuolelle. ● mitattu Kausi 2026-27 alkoi:
0+1 avauskierroksilla
● mitattu pisteet 2026-27: 2 · 6 · 7 · 2 · 2 = 19 ● mitattu vire → keskiarvossa avauksessa 6/5 540,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 2 maaliosallistumista 2,2 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto jäi xGI:n alapuolelle. ● mitattu vire → keskiarvossa vaihdolta 1,00 min
Jaa →
Kuntohuoli
Saatavuuslukema 2 maaliosallistumista 1,8 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto ylitti xGI:n. ● mitattu vire ↓ keskiarvon alapuolella ei minuutteja 0,00 min
Jaa →
Kuntohuoli
Saatavuuslukema 1 maaliosallistumista 1,5 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto jäi xGI:n alapuolelle. ● mitattu vire → keskiarvossa avauksessa 3/5 270,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 2 maaliosallistumista 1,3 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto ylitti xGI:n. ● mitattu vire → keskiarvossa avauksessa 5/5 388,00 min
Jaa →
Vakaa
Kausi 2026-27 253 min · 3/5 aloitusta · 0+0 kaudella 2026-27 ● mitattu vire – avauksessa 3/5 253,00 min
Jaa →
Vakaa
Kausi 2026-27 441 min · 5/5 aloitusta · 0+0 kaudella 2026-27 ● mitattu pisteet 2026-27: 1 · 4 · 3 · 3 · 2 = 13 ● mitattu vire – avauksessa 5/5 441,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 1 maaliosallistumista 2,5 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto jäi xGI:n alapuolelle. ● mitattu Kausi 2026-27 alkoi:
0+1 avauskierroksilla
● mitattu pisteet 2026-27: 3 · 2 · 1 · 7 · 4 = 17 ● mitattu vire → keskiarvossa avauksessa 4/5 366,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 0 maaliosallistumista 0,0 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. ● mitattu pisteet 2026-27: 2 · 1 · 6 · 7 · 2 = 18 ● mitattu vire → keskiarvossa avauksessa 6/5 540,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 4 maaliosallistumista 2,8 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto ylitti xGI:n. ● mitattu vire → keskiarvossa avauksessa 4/5 397,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 2 maaliosallistumista 1,9 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto ylitti xGI:n. ● mitattu Kausi 2026-27 alkoi:
1+0 avauskierroksilla
● mitattu pisteet 2026-27: 0 · 3 · 6 = 9 ● mitattu vire → keskiarvossa avauksessa 3/5 207,00 min
Jaa →
Kuntohuoli
Kausi 2026-27 ei minuutteja 5 kierroksessa kaudella 2026-27 ● mitattu ▷ Lähteet: The Sun , football.london , Evening Standard , Daily Mail · 4 riippumatonta
vire – ei minuutteja 0,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 1 maaliosallistumista 0,9 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto ylitti xGI:n. ● mitattu vire → keskiarvossa avauksessa 2/5 159,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 3 maaliosallistumista 3,3 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto jäi xGI:n alapuolelle. ● mitattu Kausi 2026-27 alkoi:
1+0 avauskierroksilla
● mitattu pisteet 2026-27: 1 · 1 · 1 · 2 · 2 = 7 ● mitattu vire → keskiarvossa avauksessa 3/5 260,00 min
Jaa →
Vakaa
Kausi 2026-27 75 min · 0/5 aloitusta · 0+0 kaudella 2026-27 ● mitattu ▷ Lähteet: football.london
vire – vaihdolta 75,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 6 maaliosallistumista 4,9 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto ylitti xGI:n. ● mitattu Kausi 2026-27 alkoi:
1+0 avauskierroksilla
● mitattu pisteet 2026-27: 1 · 1 · 8 · 8 · 6 = 24 ● mitattu vire ↑ keskiarvon yläpuolella avauksessa 6/5 540,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 4 maaliosallistumista 1,7 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto ylitti xGI:n. ● mitattu vire → keskiarvossa avauksessa 2/5 143,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 6 maaliosallistumista 6,2 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto jäi xGI:n alapuolelle. ● mitattu vire → keskiarvossa avauksessa 2/5 178,00 min
Jaa →
Vakaa
Kausi 2026-27 250 min · 3/5 aloitusta · 0+0 kaudella 2026-27 ● mitattu pisteet 2026-27: 1 · 2 · 0 · 3 · 1 = 7 ● mitattu vire – avauksessa 3/5 250,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 6 maaliosallistumista 4,9 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto ylitti xGI:n. ● mitattu ▷ Lähteet: Evening Standard
vire → keskiarvossa avauksessa 3/5 257,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 5 maaliosallistumista 3,2 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto ylitti xGI:n. ● mitattu pisteet 2026-27: 0 · 9 · 6 · 1 = 16 ● mitattu ▷ Lähteet: football.london , TalkSport , Evening Standard · 3 riippumatonta
vire ↑ keskiarvon yläpuolella avauksessa 4/5 376,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 8 maaliosallistumista 4,3 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto ylitti xGI:n. ● mitattu Kausi 2026-27 alkoi:
0+1 avauskierroksilla
● mitattu pisteet 2026-27: 1 · 1 · 1 · 4 = 7 ● mitattu vire → keskiarvossa avauksessa 1/5 188,00 min
Jaa →
Kuntohuoli
Kausi 2026-27 16 min · 0/5 aloitusta · 0+0 kaudella 2026-27 ● mitattu vire – vaihdolta 16,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 6 maaliosallistumista 3,5 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto ylitti xGI:n. ● mitattu vire → keskiarvossa avauksessa 4/5 363,00 min
Jaa →
Kuntohuoli
Saatavuuslukema 4 maaliosallistumista 5,4 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto jäi xGI:n alapuolelle. ● mitattu vire → keskiarvossa avauksessa 3/5 198,00 min
Jaa →
Kuntohuoli
Saatavuuslukema 2 maaliosallistumista 1,6 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto ylitti xGI:n. ● mitattu pisteet 2026-27: 1 · 2 · 5 · 3 · 4 = 15 ● mitattu vire → keskiarvossa avauksessa 4/5 381,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 2 maaliosallistumista 4,6 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto jäi xGI:n alapuolelle. ● mitattu Kausi 2026-27 alkoi:
0+1 avauskierroksilla
● mitattu pisteet 2026-27: 2 · 2 · 5 · 3 · 2 = 14 ● mitattu vire → keskiarvossa avauksessa 6/5 517,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 3 maaliosallistumista 4,1 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto jäi xGI:n alapuolelle. ● mitattu vire ↑ keskiarvon yläpuolella avauksessa 4/5 330,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 0 maaliosallistumista 0,5 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto jäi xGI:n alapuolelle. ● mitattu vire → keskiarvossa vaihdolta 5,00 min
Jaa →
Kuntohuoli
Saatavuuslukema 2 maaliosallistumista 3,1 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto jäi xGI:n alapuolelle. ● mitattu vire → keskiarvossa ei minuutteja 0,00 min
Jaa →
Kuntohuoli
Saatavuuslukema 7 maaliosallistumista 6,9 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto ylitti xGI:n. ● mitattu ▷ Lähteet: football.london
vire ↑ keskiarvon yläpuolella ei minuutteja 0,00 min
Jaa →
Kuntohuoli
Saatavuuslukema 9 maaliosallistumista 6,7 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto ylitti xGI:n. ● mitattu Kausi 2026-27 alkoi:
3+0 avauskierroksilla
● mitattu pisteet 2026-27: 2 · 2 · 2 · 1 · 17 = 24 ● mitattu ▷ Lähteet: Metro Football
vire ↑ keskiarvon yläpuolella avauksessa 5/5 399,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 6 maaliosallistumista 3,3 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto ylitti xGI:n. ● mitattu vire ↓ keskiarvon alapuolella vaihdolta 31,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 2 maaliosallistumista 1,8 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto ylitti xGI:n. ● mitattu vire ↓ keskiarvon alapuolella vaihdolta 17,00 min
Jaa →
Kuntohuoli
Saatavuuslukema 4 maaliosallistumista 3,1 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto ylitti xGI:n. ● mitattu pisteet 2026-27: 0 · 8 · 4 · 0 · 2 = 14 ● mitattu vire → keskiarvossa avauksessa 5/5 450,00 min
Jaa →
Vakaa
Kausi 2026-27 107 min · 1/5 aloitusta · 0+0 kaudella 2026-27 ● mitattu vire – avauksessa 1/5 107,00 min
Jaa →
Vakaa
Kausi 2026-27 17 min · 0/5 aloitusta · 0+0 kaudella 2026-27 ● mitattu vire – vaihdolta 17,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 11 maaliosallistumista 11,2 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto jäi xGI:n alapuolelle. ● mitattu Kausi 2026-27 alkoi:
1+1 avauskierroksilla
● mitattu pisteet 2026-27: 2 · 3 · 8 · 0 · 5 = 18 ● mitattu vire ↑ keskiarvon yläpuolella avauksessa 6/5 518,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 7 maaliosallistumista 4,7 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto ylitti xGI:n. ● mitattu Kausi 2026-27 alkoi:
0+1 avauskierroksilla
● mitattu pisteet 2026-27: 9 · 6 · 3 · 1 · 2 = 21 ● mitattu vire → keskiarvossa avauksessa 6/5 540,00 min
Jaa →
Kuntohuoli
Saatavuuslukema 8 maaliosallistumista 4,1 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto ylitti xGI:n. ● mitattu vire → keskiarvossa vaihdolta 28,00 min
Jaa →
Vakaa
Kausi 2026-27 9 min · 0/5 aloitusta · 0+0 kaudella 2026-27 ● mitattu vire – vaihdolta 9,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 0 maaliosallistumista 0,9 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto jäi xGI:n alapuolelle. ● mitattu vire → keskiarvossa avauksessa 4/5 360,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 1 maaliosallistumista 0,3 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto ylitti xGI:n. ● mitattu vire → keskiarvossa avauksessa 1/5 66,00 min
Jaa →
Vakaa
Kausi 2026-27 116 min · 0/5 aloitusta · 0+0 kaudella 2026-27 ● mitattu vire – vaihdolta 116,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 0 maaliosallistumista 0,9 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto jäi xGI:n alapuolelle. ● mitattu Kausi 2026-27 alkoi:
1+1 avauskierroksilla
● mitattu pisteet 2026-27: 5 · 3 · 2 · 2 · 4 = 16 ● mitattu vire → keskiarvossa avauksessa 6/5 385,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 2 maaliosallistumista 2,9 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto jäi xGI:n alapuolelle. ● mitattu pisteet 2026-27: 2 · 3 · 1 · 2 · 2 = 10 ● mitattu vire → keskiarvossa avauksessa 6/5 500,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 8 maaliosallistumista 4,3 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto ylitti xGI:n. ● mitattu pisteet 2026-27: 9 · 4 · 0 · 0 = 13 ● mitattu vire ↑ keskiarvon yläpuolella avauksessa 5/5 450,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 2 maaliosallistumista 2,5 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto jäi xGI:n alapuolelle. ● mitattu vire → keskiarvossa vaihdolta 23,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 2 maaliosallistumista 0,8 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto ylitti xGI:n. ● mitattu pisteet 2026-27: 1 · 6 · 2 · -2 = 7 ● mitattu vire → keskiarvossa avauksessa 5/5 432,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 0 maaliosallistumista 0,1 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto jäi xGI:n alapuolelle. ● mitattu pisteet 2026-27: 1 · 6 · 2 · 2 · 0 = 11 ● mitattu vire → keskiarvossa avauksessa 6/5 540,00 min
Jaa →
Kuntohuoli
Saatavuuslukema 0 maaliosallistumista 1,4 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto jäi xGI:n alapuolelle. ● mitattu vire ↑ keskiarvon yläpuolella vaihdolta 1,00 min
Jaa →
Kuntohuoli
Kausi 2026-27 429 min · 6/5 aloitusta · 0+1 kaudella 2026-27 ● mitattu Kausi 2026-27 alkoi:
0+1 avauskierroksilla
● mitattu pisteet 2026-27: 1 · 6 · 2 · 2 · 3 = 14 ● mitattu vire – avauksessa 6/5 429,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 3 maaliosallistumista 4,3 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto jäi xGI:n alapuolelle. ● mitattu pisteet 2026-27: 2 · 6 · 1 · 1 = 10 ● mitattu vire ↓ keskiarvon alapuolella avauksessa 3/5 296,00 min
Jaa →
Vakaa
Viime kauden lähtötila 7 maaliosallistumista 5,1 xGI:tä vastaan kaudella 2025-26. Tuotto ylitti xGI:n. ● mitattu Kausi 2026-27 alkoi:
1+1 avauskierroksilla
● mitattu pisteet 2026-27: 1 · 8 · 4 · 1 · 1 = 15 ● mitattu vire ↓ keskiarvon alapuolella avauksessa 1/5 207,00 min
Jaa →